بایگانی دسته‌بندی‌ها: نیازمندیهای عسلویه بوشهر

نیازمندیها و آگهی تبلیغاتی شهر عسلویه بوشهر

روتاری درایوDRQD فستو

سفارش خرید روتاری درایو DRQD فستو

روتاری درایو DRQD فستو نوعی از سیلندرهای چرخشی فستو است که در ابعاد مختلفی و با گشتاورهای متنوع تولید می شود. روتاری درایو DRQD فستو از قطر پیستون ۶ میلی متر با گشتاور ۰٫۱۶ نیوتن متر تا تا قطر پیستون ۵۰ میلی متر و گشتاور حداکثر ۷۸٫۶ نیوتن متر و با طول کورس های ۹۰، ۱۸۰ و ۳۶۰ درجه قابل سفارش می باشند.
افزونه های مختلفی همچون فلنچی یا شفتی بودن جک و همچنین ترمز قابل تنظیم داخلی یا استفاده از ضربه گیر هیدرولیکی بر اساس استاندارد قابل سفارش است.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش  روتاری درایو DRQD فستو میتوانید با شرکت تبلیغاتی آگهی شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید. ادامه‌ی خواندن

اعطای تسهیلات به خریداران محصولات شرکتهای تولیدی

اعطای تسهیلات به خریداران محصولات شرکتهای تولیدی

بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور، در اجرای فرمایشات و تاکید مقام معظم رهبری و در راستای سیاستهای دولت محترم مبنی بر حمایت از واحدهای تولیدی مبتلا به رکود، افتخار دارد طرحی را در این زمینه تحت عنوان ( طرح حمایت از تولید ) ارائه نماید. در این طرح بانک به عنوان حلقه واسط بین دو حلقه فروشنده محصول تولیدی ( فاقد تقاضا برای خرید محصولات تولیدی خود ) و خریدار ( که فاقد نقدینگی می باشد ) قرار گرفته تا از سویی نقدینگی مورد نیاز خریدار برای خرید محصولات تولیدی شرکتها فراهم شود و از سوی دیگر با تزریق وجوه نقد به شرکتهای مذکور امکان تولید مستمر برای آنان فراهم گردد.

برای درج تبلیغات بانکی شعب بانک میتوانید با 09141776345 تماس حاصل فرمایید.

ادامه‌ی خواندن

جملات زندگی ساز

در زندگی جملاتی هستند که در عین سادگی دارای معنا ومفاهیم ژرف و آموزنده ای در خود   می باشند.این جملات کوتاه می توانند با توجه به شرایط خاصی که در زندگی با آن مواجه     می شویم برایمان سنبلی از پیروزی وموفقیت و یا امید باشند بخش و هدایت گر.

ارایه درگاه پرداخت ePayBank.ir برای اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی

اگر میخواهید در زندگی موفق شوید کافیست خدمات خویش را در mycityad.ir درج آگهی کنید.

ادامه‌ی خواندن

  • نیازمندی های عسلویه
  • نیازمندیهای عسلویه
  • جملات زندگی ساز

سال اول زندگی مشترک

سال اول زندگی مشترک

ازدواج از آنچه که همسران انتظارش را دارند، تغییر و انتقال سـخت تـری اسـت. ایـن موضوع حتی در مورد آنهایی که دوران نامزدی خوبی هم داشته اند، صدق میکند. بسیاری از آنها، انتظار فرآیندی سهل و ساده و شبیه به آنچه که پیش از ازدواج تجربـه کـرده انـد را دارند. تقریباً دو سال اول ازدواج برای همسران سالهای پرمشقتی اسـت، چـرا کـه بایـد بـین خانوادههای یکدیگر برای خود جایی باز کنند، از استقلال قبلی خود صرف نظر کننـد و بـه عنوان همسر، وظایف جدیدی را بر عهده گیرند و همهی اینها به سـادگی و بـدون اسـترس رخ نخواهد داد. ادامه‌ی خواندن