روتاری درایوDRQD فستو

سفارش خرید روتاری درایو DRQD فستو

روتاری درایو DRQD فستو نوعی از سیلندرهای چرخشی فستو است که در ابعاد مختلفی و با گشتاورهای متنوع تولید می شود. روتاری درایو DRQD فستو از قطر پیستون ۶ میلی متر با گشتاور ۰٫۱۶ نیوتن متر تا تا قطر پیستون ۵۰ میلی متر و گشتاور حداکثر ۷۸٫۶ نیوتن متر و با طول کورس های ۹۰، ۱۸۰ و ۳۶۰ درجه قابل سفارش می باشند.
افزونه های مختلفی همچون فلنچی یا شفتی بودن جک و همچنین ترمز قابل تنظیم داخلی یا استفاده از ضربه گیر هیدرولیکی بر اساس استاندارد قابل سفارش است.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش  روتاری درایو DRQD فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.نحوه سفارش گذاری خرید روتاری درایو DRQD فستو به شرح زیر است:
DRQD-25-90-YSRJ-A-AR-FW
DRQD-40-360-PPVJ-A-AL-ZW
مدل جک همانطور که گفته شد DRQD میباشد. قطر جک و کورس پیمایش بعد از نام مدل جک مشخص می شود و مابین آنها یک فاصله قرار می گیرد. با توجه به اینکه دو نوع ترمز در انتهای کورس قابل تعبیه می باشد، بر اساس انتخاب مشتری با ضربه گیر YSRJ و بدون ضربه گیر و با ترمز قابل تنظیم PPVJ قابل سفارش است. حرف A بین دو فاصله در کد محصول به معنای تعبیه شدن مگنت در داخل پیستون جک می باشد. این جک همچنین با دو نوع شفت قابل سفارش گذاری می باشند. در صورت فلنچی بودن شفت FW را بعد از اعداد قطر کورس اضافه می کنیم و در صورتی که شفت مادگی مورد نیاز ما باشد، ZW اضافه می شود. AL و AR در حقیقت طرف قرار گرفتن کانکشن ها می باشد که در یکی در طرف چپ و در دیگری در طرف راست است.
موارد ذکر شده برای جک های DRQD در مدل استاندارد آن می باشد. در مورد باقی موارد درخواستی، می بایست به مشخصه های مربوطه و کدهای اختصاص داده شده توجه نمود.