شیر پروپرشنال MPYE

 شیر پروپرشنال MPYE

شیر پروپرشنال MPYE فستو یک نمونه شیر برقی با عملکرد تدریجی و متناسب با ولتاژ یا آمپراژ اعمال شده به بوبین است.در شیر پروپرشنال MPYE فستو تحریک بوبین شیر برقی مقادیر صفر و یک را به قسمت مکانیکال شیر اعمال نمی کند، بلکه در این شیر برقی بر اساس مقدار ولتاژ ۰-۱۰ ولت یا آمپراژ ۴-۲۰ میلی آمپر، قسمت مکانیکال شیر را به صورت تدریجی و متناسب با تنظیمات پیش فرض اعمال می کند.
شیر پروپرشنال MPYE فستو به لحاظ پنیوماتیکی در حقیقت یک شیر برقی ۵/۳ با موضع وسط بسته می باشد و با تحریک بوبین موضع شیر برقی بر روی دهانه های کاری تغییر می یابد.
شیر پروپرشنال مدل MPYE فستو در سایزهای M5 و ۱/۸و ۱/۴ و ۳/۸ اینچ و در فشار حداکثر ۱۰ بار و با دو نوع سیگنال ورودی ۰-۱۰ ولت و ۴-۲۰ میلی آمپر قابل سفارش می باشد.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش  شیر پروپرشنال MPYE فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.نحوه سفارش گذاری خرید شیر پروپرشنال MPYE فستو  به شرح زیر است:
MPYE-5-M5-010-B
MPYE-5-1/8-HF-420-B
MPYE-5-1/4-010-B
MPYE-5-3/8-010-B
کد اصلی محصول MPYE می باشد و از آنجاییکه شیر برقی پروپرشنال MPYE در حقیقت یک شیر ۵/۳ می باشد، عدد ۵ نشان دهنده ی ۵/۳ بودن دیاگرام حرکتی آن است. عدد بعدی سایز کانکشن شیر است و بعد از آن عدد ۰۱۰ یا ۴۲۰ نیز مشخص کننده ی نوع سیگنال ورودی رگلاتور پروپرشنال است. در نمونه سایز ۱/۸ شیر پروپرشنال MPYE فستو HF به معنی شدت جریان بالا و LF به معنی شدت جریان پایین است. حرف B مشخص می کند، این محصول نمونه ی بازنگری شده ی یک محصول قدیمی تر می باشد.