بایگانی دسته‌بندی‌ها: آگهی استان مرکزی

آگهی تبلیغات و نیازمندیهای استان مرکزی

درس کارافرینی

سیر تاریخی مفهوم کارآفرینی
دراوایل سده شانزدهم میلادی کسانی را که در کارماموریت نظامی بودند کارآفرین می خواندند وپس از آن نیز برای مخاطرات دیگر نیز همین واژه با محدودیت هایی مورد استفاده قرار گرفت. از حدود سال 1700 میلادی به بعد در باره پیمانکاران دولت که دست اندرکار امور عمرانی بودند، از لفظ کارآفرین زیاد استفاده شده است.

برای درج آگهی رایگان نیازمندی اینترنتی و شهری استانی خویش میتوانید در mycityad.ir ثبت آگهی کنید.

اگر وبلاگ دارید یا سایت و درگاه بانکی ندارید میتوانید در ePayBank.ir درگاه پرداخت اختصاصی داشته باشید و درآمد کارافرینی اینترنتی خویش را کسب کنید و از طریق فروش محصولات یا خدمات خویش درامدزایی کنید. اینترنت دریای بی پایان درامد هست که شما از هر مورد میتوانید پولسازی کنید.

ادامه‌ی خواندن

مهندسی اجتماعی چیست؟

مهندسی اجتماعی چیست؟
به هنر دسترسی به ساختمانها، سیستم ها و داده ها با استفاده از تکنیکهای رفتاری بجای شکستن قفل و یا استفاده از تکنیک های فنی هک، مهندسی اجتماعی گفته می شود.

ارایه درگاه پرداخت ePayBank.ir برای مهندسان ایرانی و دانشجویان فنی و مهندسی کشور

دانشجویان دانشگاههای سراسری و آزاد میتوانند دروسی را که میتوانند تدریس کنند را در mycityad.ir درج اگهی نمایند تا برای خود دانشجو جذب کنند و برایشان تدریس نمایند.
ادامه‌ی خواندن

استراتژی رقابتی در صنایع نو ظهور

استراتژی رقابتی در صنایع نو ظهور

صنایع نوظهور صنایع تازه شکل گرفته یا اصلاح شدهای هستند که به واسطه نوآوریهای فناوری، تغییر در روابط نسبی هزینه، ظهور نیازهای مصرفی جدید و دیگر تغییرات اقتصادی و جامعه شناختی که از محصول یا خدمات جدید شرکت یک فرصت تجاری بالقوه و کارآمد میسازد، ایجاد شده اند. ادامه‌ی خواندن

سازمان تجارت جهانی

 گات و سازمان تجارت جهانی

 امـروز جهــانی شــدن در ایــران بواســطه برداشتهای تئوریک بیشتر از منظر اقتصـادی مــورد توجــه قــرار مــیگیــرد. از همــین رو اطلاعاتی در این خصوص در زیر میآید:

بـا پایــان جنـگ دوم جهــانی ، کشــورهای صنعتی که تحت تأثیر تبعات جنگ، تـا حـدگستردهای دچار رکود اقتصادی شده بودنـد،تصمیم گرفتند تا موانع را از سر راه تجـارت بین المللی بردارند. به همین منظور صـندوق بین المللی پول و بانک جهانی تاسیس شدند. ادامه‌ی خواندن

نگاشت تراکنشهای پایگاه داده شی گرا به تراکنشهای رابطه ای

در اکثر پروژه­های کامپیوتری انجام شده در دهه­های اخیر از تکنولوژی­های تمام شئ­گرایی مانند Java و C# استفاده شده در حالی که برای ذخیره سازی داده­ها از پایگاه­داده­های رابطه­ای که در آنها اثری از شئ­گرایی موجود نیست استفاده شده. این بدین معنا نیست که انتخاب­های دیگری موجود نیست بلکه بسیاری زبان­های برنامه­نویسی Procedural شبیه COBOL موجود است همچنین بسیاری از پایگاه­داده­های موجود از تکنولوژی شئ­گرا بهره می­برند از جمله می­توان از پایگاه­داده­های XML نام برد.

بین تکنولوژی­های شئ­ گرایی و رابطه­ای که اکثر تیم­های نرم­افزاری در سیستم­های خود به­کار می­برند یک ناهم­خوانی ذاتی موجود است. برای رفع این ناهمخوانی یک راه ساده وجود دارد که از دو بخش تشکیل شده: ابتدا باید پروسه­ی نگاشت اشیاء به رابطه­های پایگاه­داده را آموخت و سپس روشی برای پیاده­سازی آن فرا گرفت. ادامه‌ی خواندن