جک قلمی DSNU فستو

جک قلمی DSNU فستو

جک قلمی dsnu فستو یکی از انواع جک های قلمی است که در بازار ایران بسیار پر فروش و کارآمد است. این جک بر اساس استاندارد مشترک اروپایی ساخته شده و به لحاظ کیفیت سرآمد انواع جک های قلمی با برند های مختلف می باشد.
جک قلمی dsnu فستو، از قطر ۸ تا ۶۳ میلی متر پیستون و کورس حداکثر ۷۰۰ میلی متر قابل تولید می باشد. از خصوصیات این جک می توان به پلمپ بودن سر و ته جک و در نتیجه غیر قابل تعمیر بودن آن اشاره نمود.
برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش جک قلمی DSNU فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440 یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.

نحوه سفارش گذاری جک قلمی DSNU فستو برای خرید به شرح زیر است:
DSNU-25-100-PPV-A
مدل جک همانطور که گفته شد DSNU میباشد. قطر جک و کورس جک بعد از نام مدل جک مشخص می شود و مابین آنها یک فاصله قرار می گیرد. بعد از آن سفارش دهنده نوع ترمز سیلندر را مشخص می کنیم. اگر ترمز ثابت باشد حرف P و اگر قابل تنظیم باشد PPV را انتخاب می کنیم. در تولیدات جدید حالتی بینابینی با عنوان PPS به خصوصیات جک اضافه شده که شبیه عملکرد PPV می باشد ولی قابل تغییر نیست. به این مفهوم که ترمز کوشن دار با مقدار ثابت در نظر گرفته شده است. حرف A در انتهای کد محصول به معنای تعبیه شدن مگنت در داخل پیستون جک می باشد.
موارد ذکر شده برای جک های DSNU در مدل استاندارد آن می باشد. در مورد باقی موارد درخواستی، می بایست به مشخصه های مربوطه و کدهای اختصاص داده شده توجه نمود.