جک کامپکت ADVC فستو

سفارش خرید جک کامپکت ADVC فستو

یکی از انواع جک کامپکت فستو، جک کامپکت ADVC فستو می باشد. مشخصه بارز جک کامپکت ADVC فستو شکل ساختاری و نحوه ی تولید آن نسبت به جک های ADN و ADVU است. این جک به صورت قالبی است و بوسیله ی خار تعبیه شده در سر آن قابلیت مونتاژ و دمونتاژ دارد. جک کامپکت ADVC از قطر ۴ تا ۱۰۰ میلی متر در پیستون و طول کورس ۵ تا ۴۰ میلی متر قابل سفارش گذاری است.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش جک کامپکت ADVC فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.نحوه سفارش خرید جک کامپکت ADVC فستو به شرح زیر است:
ADVC-50-20-A-P-A
مدل جک همانطور که گفته شد ADVC میباشد. قطر جک و کورس جک بعد از نام مدل جک مشخص می شود و مابین آنها یک فاصله قرار می گیرد. این جک ها با دو نوع شفت قابل سفارش گذاری می باشند. در صورت نری بودن شفت A را بعد از اعداد قطر کورس اضافه می کنیم و در صورتی که شفت مادگی مورد نیاز ما باشد، هیچ حرفی اضافه نمی شود. بعد از آن سفارش دهنده نوع ترمز سیلندر را مشخص می کنیم. از آنجاییکه این جک فقط ترمز ثابت دارد حرف P را انتخاب می کنیم. حرف A در انتهای کد محصول به معنای تعبیه شدن مگنت در داخل پیستون جک می باشد.
موارد ذکر شده برای جک های ADVC در مدل استاندارد آن می باشد. در مورد باقی موارد درخواستی، می بایست به مشخصه های مربوطه و کدهای اختصاص داده شده توجه نمود.