شیر برقی MFH فستو

سفارش خرید شیر برقی MFH فستو

شیر برقی MFH فستو یکی از شیرهای تک بوبین بسیار پر مصرف فستو است که در مدل های مختلفی ارائه می گردد. این شیر برقی به لحاظ دیاگرام حرکتی در دو نوع ۳/۲ و ۵/۲ عرضه می شود. همچنین شیر برقی MFH فستو دارای کانکشن های PK3 و M5 و ۱/۸ و ۱/۴ و ۳/۸ و ۱/۲ و ۳/۴ می باشد.
از مشخصه های بارز شیر برقی MFH فستو شفت بوبین آن است که ۸ میلی متر است. در بین محصولات فستو این شیر برقی به نام “تایگر” یا ببر معروف است؛ چراکه اوریفیس این شیر بسیار بالاست و حجم هوای زیادی از خود عبور می دهد و همچنین به دلیل سوئیچینگ تایم بسیار بالای خود، می تواند در حدود سی بار در ثانیه باز و بسته شود. این موارد و البته کیفیت و کم استهلاک بودن این شیر و تعمیر پذیری آن، شیر برقی MFH فستو را به یکی از پرمصرف ترین شیرهای بازار ایران تبدیل کرده است.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش شیر برقی MFH فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید. نحوه سفارش گذاری خرید شیر برقی MFH فستو به شرح زیر است:
MFH-5-PK-3
MFH-3-M5
MFH-3-1/8
MFH-5-1/4-S
MFH-3-3/4
این شیر برقی با مدل MFH شناخته می شود. عدد بعد از MFH همان دیاگرام حرکتی محصول است که ۳/۲ یا ۵/۲ می باشد. عدد بعدی سایز کانکشن یا شلنگ خور آن است. در مدل هایی که حرف S مشاهده می شود، شیر برقی MFH فستو دارای پیلوت خارجی برای تحریک شیر است؛ به این مفهوم که این شیر می تواند در خطوط وکیوم هم کاربری داشته باشد.