گروه طراحی پاسارگاد

گاهی اوقات با شرکتهای مثلا نرم افزاری مواجه می شویم که با دو نفر شرکت ثبت کرده اند و از ناآگاهی مردم سو استفاده می کنند و قالب فارسی سازی شده خارجی با cms وردپرس یا جوملا را برایشان با قیمتهای میلیونی عرضه می کنند.

یکی از این شرکتها که چندماه پیش شخصا برخورد داشته ام گروه طراحی پاسارگاد بنشانی pasargadgroup می باشد که علیرضا بدر نامی مدیریتش هست. لازم بذکر است که ایشان شخص جاه طلب – مغرور و بی سوادی هستند و سرمایه چندانی نیز ندارند و صرفا با اتکا به مدرک لیسانس دانشگاه آزادی خویش سعی در انجام پروژه هایی مثلا اندرویدی و وبی ان هم در سطح ملی و بین المللی دارند درحالیکه اصلا علم این موضوع را نیز ندارند و مثلا با آگهی زدن در jobinja شرکت دو نفره خودشان را برجسته می کنند ولی اگر کمی باهاشون رفت و آمد کنین متوجه خواهید شد که کلاهبرداری بیش نیستند و عملا پول کارکرد مرا نیز بالا کشیدند.

سایت اصلی شان با قالب فارسی سازی شده با وردپرس بالا آمده است و لیست مشتریانشان نیز دروغ می باشد زیرا عددی نیستند که مثلا فلان وزارتخانه پتروشیمی برایشان سفارش سایت داده باشد.

این اشخاص با وردپرس و با پلاگین و افزونه های seo مثلا ادعا می کنند که کار طراحی سایت و بهینه سازی سایت میتوانند انجام دهند درحالیکه اصلا راجب search engine optimization و web design حتی علم هم ندارند و صرفا بهینه سازی را title , keyword و البته url می دانند و طراحی سایت را wordpress.

در ضمن این شرکت کارهای نرم افزاری اندروید و آی او اس خویش را به سایتهای فریلنسری یا افراد اندرویدکار میسپارند و خودشان انجام نمی دهند چون تیم نرم افزاری اصلا ندارند.

بهتر است وقتی سفارش طراحی سایت می دهیم ابتدا سایت اصلی همان شرکت را با view source یعنی فشردن ctrl+u ببینیم و مثلا بدنبال wp-content بگردیم . با این کار متوجه می شوید شخصی که خودش ادعای طراحی سایت دارد نباید از وردپرس و جوملا یا دروپال استفاده کند و برای اختصاصی و خاص شدنش در عرضه وب خودش از پایه و صفر سایت طراحی می کند. بهتر است سفارش طراحی سایت خویش را به شرکتهایی که چند روزه اند نسپارید و سوابق هر شرکت و هیات موسس و هیات مدیره را حتما هنگام عقد قرارداد بررسی بفرمایید تا بعدا متوجه نشوید که سرتان کلاه رفته است.