شیر ایزو MFH فستو

سفارش خرید شیر ایزو MFH فستو

شیر ایزو MFH فستو بر اساس استاندارد اروپایی ۱-۵۵۹۹ تولید شیرهای با پایه ها و مشخصات مشترک ساخته شده است. شیر ایزو MFH فستو با اینکه با استاندارد نصب اروپایی یکی است اما به نوعی کاستومایز شده و رنگ فستویی خود را حفظ کرده است. این شیر در قسمت شفت و بوبین بر اساس طراحی شفت ۸ فستو است و با شیر ایزوی دیگر برندها که شفت و بوبین ۹ میلیمتری دارند، متفاوت است.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش شیر ایزو MFH فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.شیر ایزو MFH فستو با تیپ ۵/۲ تک بوبین و ۵/۲ دوبوبین و ۵/۳ وسط بسته و وسط باز و وسط شناور طراحی و تولید شده است. همچنین مکانیزم برگشت از موضع تحریک برقی آنها یا با فنر است یا به وسیله ی سطح مقطع کوچکتر -هوا برگشت- است. با توجه به اینکه بوبین بر روی این شیرها قابل نصب بر اساس نیاز مشتریست، لذا این شیر با برق ۱۲ ولت DC و ۲۴ ولت ACوDC همچنین ۱۱۰ و ۲۲۰ ولت AC کار می کند.
نحوه سفارش خرید شیر ایزو MFH فستو به شرح زیر است.
MFH-5/2-D-1-C
MFH-5/2-D-2-FR-C
MFH-5/3G-D-3-S-C
MFH-5/3E-D-1-C
MFH-5/3-B-D-2-C
تیپ این شیر بر اساس آنچه گفته شد شیر ایزو MFH فستو است. ۵/۲ یا ۵/۳ نشان دهنده دیاگرام حرکتی شیر است. G و B و E در مدل های ۵/۳ نشانه حالت شیر در موضع وسط است. G وسط بسته، B وسط شناور -دهانه ورودی به دهانه های کاری راه دارد- و E وسط باز- دهانه ورودی بسته و دهانه های کاری هر دو به اگزوز راه دارد- است. D1-D2-D3-D4 کانکشن های ۱/۴-۳/۸-۱/۲-۳/۴ را شامل می شود. S به معنی پیلوتی بودن شیر و امکان کاربرد در خطوط وکیوم است. FR به معنی وجود فنر برای برگشت از تحریک است.