شیر دوسیگنال پنوماتیکی J فستو

شیر دوسیگنال پنوماتیکی J فستو

شیر دو سیگنال پنوماتیکی J فستو یکی از انواع شیرهای پنوماتیکی است که تحریک آن به جای برق و بوبین یا روش های مکانیکی، به وسیله ی دو سیگنال ورودی جریان هوای فشرده است. این شیر به لحاظ تحریک پنوماتیکی بودن شبیه شیر سیگنال پنوماتیکی VL فستو است. شیر دو سیگنال پنوماتیکی J فستو از سری شیرهای تایگر یا ببری فستو با دبی و سوئیچینگ تایم بالاست. این شیر J سیگنال، در دو نوع ۳/۲ و ۵/۲ قابل ارائه می باشد.
برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش شیر دوسیگنال پنوماتیکی J فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.
نحوه سفارش گذاری شیر سیگنال پنوماتیکی VL فستو به شرح زیر است:
J-3-PK3
J-5-PK-3
J-5-1/8
J-5-1/4
J-5-1/4-B
همانطور که گفته شد، شیر سیگنال پنوماتیکی J فستو در دو نوع ۳/۲ و ۵/۲ قابل سفارش گذاری می باشد. عدد ۳ یا ۵ به مفهوم ۳/۲ یا ۵/۲ بودن شیر سیگنال پنوماتیکی J فستو است. اعداد و حروف PK3 و ۱/۸ و ۱/۴ نشان دهنده ی سایز کانکشن و شلنگ خور شیر سیگنال پنوماتیکی J فستو است. حرف B در بعضی از مدل ها نشان دهنده ی مدل تجدید نظر شده و جدیدتر محصول می باشد.
لازم به توضیح است، در شیر دو سیگنال پنوماتیکی J فستو با مدل: J-3-3.3 در حقیقت یک شیر دو سیگنال ۳/۲ است که روی یک پایه نصب می شود و شلنگ خور PK3 دارد.