قیمت خرید خط چشم اورجینال

قیمت خرید خط چشم, خط چشم, استفاده از خط چشم, کشیدن خط چشم, انواع خط چشم, خط چشم مدادی, خط چشم مدادی, معایب استفاده از خط چشم, خط چشم مدادی, خط چشم های مدادی خشک, خط چشم های مدادی روغنی, خط چشم ماژیکی, خط چشم ژله ای, خط چشم سایه ای, خط چشم مایع مویی, راهنمایی برای خرید خط چشم, شیوه استفاده از خط چشم

چشم ها نقطه عطف صورت افراد و مرکز زيبايي صورت هستند. در واقع نخستین عضوی که در صورت جلب توجه ميکند چشم است. خط چشم یکی از ابزارهایی است که زيبايي چشم ها را برجسته تر کرده و به رخ میکشد . ولی این ابزار قدرتمند چنانچه از مواد خوب ساخته نشده باشد و شما تسلط کافی براي استفاده از خط چشم نداشته و نسبت به خط چشم مناسب چشمان خود بی توجه باشید، ظاهر شما را نا موجه و غیر زیبا خواهد کرد.

خرید اینترنتی خط چشم اورجینال همراه با ضمانت اصل بودن کالا و بهترین قیمت

به علل ظرافت بالایی که در کشیدن خط چشم وجود دارد ، استفاده از خط چشم براي برخی از خانم ها قدری سخت است؛ به همین علت، امروزه براي آسانی بیش تر خط چشم با تنوع بالایی در بازار موجود هست ، بسته به سبک آرایش میتوان از خط چشم های ژله ای، مایع، ماژیکی و مدادی استفاده کرد.

امروزه کشیدن خط چشم براي افزودن به زيبايي و جذاب جلوه دادن چشم ها استفاده میشوند و در نافذ جلوه دادن چشم نقش دارد. موقع خرید خط چشم باید فرم و وضعیت چشم را معیار خرید قرار داد و حتی استفاده از مواد آرایشی مرغوب هم یکی از این معیار ها خواهد بود. چنانچه شیوه استفاده از خط چشم را ندانیم نه تنها در حالت و بزرگ و کوچک جلوه دادن آن نقش نخواهیم داشت بلکه سبب از بین رفتن حالت طبيعي چشم خواهیم شد.

قیمت خرید انواع خط چشم

خط چشم ماژیکی، ژله ای یا ژلی وخط چشم مدادی سه نوع خط چشم موجود در بازار لوازم آرایش هستند.

خط چشم مدادی

این مدل از خط چشم، کلاسیک ترین مدل خط چشم است که از سالها قبل خانم‌ها از آن استفاده میکردند. اگر شما در کشیدن خط چشم حرفه ای نیستید، خط چشم مدادی براي شما بهترین انتخاب است.

دو مدل خط چشم مدادی در بازار یافت ميشود :

خط چشم های مدادی خشک

خط چشم های مدادی روغنی

مدل روغنی این محصول براي کشیدن خط چشم های ضخیم مورد استفاده قرار می گیرد و مدل خشک آن براي کشیدن خط چشم های نازک استفاده می شود. ولی نکته دارای اهمیت براي استفاده از خط چشم های مدل خشک این است که در صورت کشیدن مداوم و پاک کردن آن امکان دارد مشکلاتی جدّي براي چشم و بالاخص پلک ها به وجود بیاید . پس اگر دارای چشمان حساسی هستید استفاده از خط چشم های مدادی خشک را به شما توصیه نمی کنیم.

یک مدل ديگر از خط چشم مدادی مدل وکسی میباشد . به افرادی که به دنبال کشیدن خط چشم های پهن هستند پیشنهاد می کنیم که حتماً این مدل از خط چشم ها را در فهرست خرید خود قرار دهند. بهترین خط چشم های مدادی که پایه وکسی دارند از نرمي فوق العاده بالایی بهره مند هستند. این مدل از خط چشم ها معمولاً ضد آب هستند و این یک خصوصیت مثبت در بهترین خط چشم هاست که سبب ميشود در اثر عرق کردن و یا خیس شدن احتمالی صورت، خط چشم پاک نشود. اما این را هم بگوییم که بعضی از اینگونه خط چشم ها امکان دارد بعد از گذشت چند ساعت بر روی پلک پخش شوند که این بستگی به برند مورد استفاده و مدل پوست شما دارد.

خط چشم ماژیکی

مدل دوم خط چشم ها، خط چشم ماژیکی است که در استفاده از آن نسبت به خط چشم مدادی باید حرفه ای تر باشید. این مدل خط چشم براي کشیدن مدل گربه ای خيلي مورد استفاده قرار میگیرد.

خط چشم ژله ای
با سایه چشم های شکسته، خط چشم رنگی درست کنید!
ریمل‌ هایی که شما را زشت میکند!

این مدل از خط چشم دوام بالایی دارد بدین ترتیب آرایشگرهای حرفه ای، مخصوصاٌ افردی که کار عروس انجام می دهند چون ميزان دوام آرایش برایشان اهمیت زيادي دارد، از این مدل خط چشم استفاده ی زيادي می کنند.

خط چشم سایه ای:

درصورتی که جزء افرادی هستید که به آرایش دودی علاقه دارید، استفاده از این مدل خط چشم را در دستور کار آرایشی خود بگذارید تا یک آرایش بی مانند را تجربه کنید. تنها نقطه ضعفی که این مدل از خط چشم دارد ناپدید شدن سریعتر آن نسبت به ديگر خط چشم هاست.
از عمل افزایش قد، چقدر می دانید؟
جراحی زیبایی سینه و شکم

خط چشم مایع مویی:

شاید مشکل ترین کار در روند ارایش کردن براي خانم‌ها استفاده از خط چشم مویی و کشیدن یک خط چشم به وسیله این مدل از خط چشم ها بر روی پلکشان باشد. ولی افرادی که دارای مهارت بالایی در کشیدن خط چشم هستند استفاده از این خط چشم را به انواع ديگر ترجیح می‌دهند . با استفاده از بهترین خط چشم های مایع مویی میتوانید یک خط چشم زیبا را ساعت ها بدون پاک شدن، پوسته شدن و یا ترک خوردن بر روی پلک خود داشته باشید و اما در کنار تمام این ها در موقع نیاز میتوانید به آسانی آن را پاک کنید.

معایب استفاده از خط چشم چیست؟

با توجه به اینکه خط چشم یکی از وسایل آرایشی پر کاربرد در دنیای امروز میباشد بهتر است بدانید که استفاده نادرست از آن ممکن است سبب بروز اسیب های جدّي به چشم شود.

در اول باید توجه داشت که استفاده مداوم از این وسیله سبب الوده شدن چشم به انواع باکتری ها شده و در نهایت سبب بروز عفونت در چشم ميشود . همچنین به گفته پزشکان متخصص چشم، امکان دارد رنگدانه های موجود در این وسیله در غدد اشکی موجود در چشم و یا لنزهای آرایشی و بهداشتی مورد استفاده فرد گیر کرده و سبب اسیب به چشم و یا تاری دید گردد.

در طی تحقيقات به عمل آمده مشخص شده است که ذرات موجود در خط چشم های مدادی وارد چشم میشوند اما این ذرات بعد از گذشت ۲ الی ۳ ساعت از چشم خارج می شوند ولی امکان دارد براي افرادی که پلک های خشک و حساسی دارند مشکلاتی را به وجود آورد .

از طرفی به علت وجود ماده های شیمیایی هم چون سیلیکون ها، روغن ها و موم ها در این محصولات استفاده مجدد از آن ها توصیه نمی شود به دلیل آن که این مواد تراکم ذرات داخل چشم را افزایش داده و در طولاني‌مدت اسیب هایی جدّي به چشم وارد ميکند .

به منظور جلوگيري از این مشکلات بهتر است که از خط چشم فقط براي قسمت بیرونی چشم استفاده شود و همچنین قبل از خواب آرایش چشم ها بطور کامل شسته شود. درصورتی که از خط چشم مدادی استفاده میکنید بهتر از قبل از هر بار استفاده مداد را بتراشید تا از بروز عفونت های احتمالی جلوگيري شود.

نکته هایی که گفته شد به معنای منع استفاده از خط چشم نیست. ولی سعی کنید براي مناطق حساسی مثل چشم از برند ها، کمپاني ها و فروشگاه های معتبری که مواد آرایشی مرغوب، با کیفیت و معتبر را به فروش می رسانند خریدهایتان را انجام دهید.

خط چشم گربه ای یکی از مدل آرایش هایی ست که هیچگاه از مد نمی افتد. این مدل آرایش از سال 1920 مورد توجه آرایشگران و زنان قرار گرفت و تا امروز هم طرفداران خود را دارد.از آنجا که شما چشم های دور از همی دارید، نباید دم خط چشم تان را دنباله دار بکشید. بلکه برعکس، انتهای خط چشم تان باید کوتاه و کمی رو به بالا باشد. شما حتی می توانید قسمت درونی چشم تان هم خط چشم بکشید تا فاصله چشم هایتان را کمتر نشان دهد.

آموزش شیوه درست خط چشم زدن:

آموزش خط چشم بر اساس فرم چشم های دور از هم

از آنجا که شما چشم های دور از همی دارید، نباید دم خط چشم تان را دنباله دار بکشید. بلکه برعکس، انتهای خط چشم تان باید کوتاه و کمی رو به بالا باشد. شما حتی می توانید قسمت درونی چشم تان هم خط چشم بکشید تا فاصله چشم هایتان را کمتر نشان دهد.

آموزش خط چشم بر اساس فرم چشم های نزدیک بهم

از آنجا که چشم های شما نزدیک بهم است، باید به کمک خط چشم کم به آن تعادل دهید. از این رو باید خط چشم تان کشیده باشد. سعی کنید آن را به صورت افقی بکشید تا چشم هایتان را کشیده تر و دورتر از هم نشان دهد. حواس تان باشد از کشیدن خط چشم در قسمت درونی چشم هایتان خودداری کنید زیرا چشم های شما را بهم نزدیک تر از آنچه هست نشان خواهد داد.

آموزش خط چشم بر اساس فرم چشم های کوچک

اگر چشم های کوچکی دارید، باید خط چشم تان را پهن تر بکشید زیرا خط چشم باریک، چشم های شما را کوچک تر نشان می دهند. خط چشم پهن تر بهترین انتخاب برای شماست. شما حتی می توانید به جای مداد چشم، از خط چشم های مایع استفاده کنید تا براق تر و بیشتر توی چشم باشد.

آموزش خط چشم بر اساس فرم پلک های افتاده

از آنجا که پلک شما افتاده است، باید در زدن خط چشم دقت بیشتری به خرج دهید. برای این منظور از کشیدن خط چشم های باریک خودداری کنید زیرا هنگامی که چشم تان را باز می کنید، اصلا به چشم نمی آید. شما باید علاوه بر خط چشم، داخل پلک بالایی تان هم خط چشم بکشید تا بیشتر به چشم آید. از کشیدن خط چشم بر پلک پایین تان نیز خودداری کنید زیرا چشم های شما را کوچک تر نشان می دهد. شما می توانید از سایه چشم استفاده کنید و با آرایش چشم اسموکی از افتادگی چشم هایتان بکاهید.

آموزش خط چشم بر اساس فرم چشم های بادامی

چشم بادامی ها باید خط چشم را در ابتدای چشمان شان باریک اما هر چه به سمت انتهای چشم می رود، پهن تر بکشند. دم خط چشم نیز باید کشیده باشد. اما کار اینجا تمام نمی شود. برای این مدل چشم ها خط چشم برای پلک پایین نیز اهمیت زیادی پیدا می کند. بنابراین پلک زیرین نیز باید مانند پلک بالایی کشیده شود تا فرمی گربه ای پیدا کند.

آموزش خط چشم بر اساس فرم چشم های گربه ای

چشم های گربه ای شبیه به چشم های بادامی ست، تنها فرق شان این است که در مدل گربه ای، چشم ها به طور طبیعی به سمت بالا کشیده شده اند در حالی که در مدل بادامی این کار را به کمک خط چشم انجام می دهیم. برای کشیدن خط چشم، باید درست مانند شیوه چشم بادامی ها عمل کنیم با این تفاوت که دیگر نیازی به خط چشم برای پلک پایین نیست.

آموزش خط چشم بر اساس فرم چشم های رو به پایین

خانم هایی که انتهای چشم هایشان به سمت پایین رفته، باید بر دنباله چشم هایشان تمرکز کنند. آنها باید دم ابروهایشان را پهن بکشند تا افتادگی چشم هایشان به چشم نیاید. برای این منظور خط چشم را از قسمت وسط چشم تان شروع و هر چه به سمت انتهای چشم تان پیش می روید، آن را پهن تر بکشید.

خط چشم کریولان مدل AQUA شماره 072
خط چشم ماژیکی مای مدل Dip Liner
خط چشم فستیوال مدل AQUA02 شماره 078f
خط چشم مویی مای مدل آی لاینر
خط چشم ماژیکی گلدن رز مدل Precision
خط چشم ماژیکی شون مدل Fabulous
خط چشم کالیستا مدل Dip Liner
خط چشم و ابرو کریولان مدل AQUA شماره 073
خط چشم و برس آرایشی میبلین مدل لستینگ دراما
خط چشم مایع مای سری Black Diamond مدل All In One
خط چشم کالیستا مدل Liner and Sharper
خط چشم و ابرو کریولان مدل AQUA شماره 000
خط چشم ماژیکی اوتی سری Natural as Nture شماره 01
خط چشم گلدن رز مدل cats eyes
خط چشم رویال اترنیتی مدل dip liner کد 05
خط چشم میبلین مدل Hyper Sharp
خط چشم مویی شون مدل Fabulous
خط چشم دوسه سری ماژیکی مدل Bold
خط چشم و ابرو کریولان مدل AQUA شماره 074
خط چشم گلدن رز مدل PER
خط چشم فستیوال مدل AQUA02 شماره 070f
خط چشم گلدن رز مدل Precision Eyeliner
خط چشم مایع اسنس سری Super Last مدل Deep Black
خط چشم نوت سری Ultra Black
سرمه چشم هاشمی مدل KAJAL
خط چشم ماژیکی گلدن رز مدل Precision
خط چشم نوت مدل precision
خط چشم گلدن رز سری Dipliner مدل Waterproof Ultra Black
خط چشم مایع ضد آب بی یو مدل WP10
خط چشم گلدن رز مدل EYELINER
خط چشم و ابرو کریولان مدل AQUA شماره 076
خط چشم ماژیکی استودیو میکاپ مدل Lasting Color شماره 07
خط چشم گلدن رز مدل Extreme شماره 103
خط چشم ماژیکی آرت دکو مدل Fineliner
سرمه چشم هاشمی کد 01
خط چشم نوت سری Ultra Black مدل Dip Liner
خط چشم فستیوال مدل AQUA02 شماره 002f
خط چشم دوسه کد 001
خط چشم ماژیکی دبورا مدل 24ORE Extra
خط چشم بیترلینگ مدل 101
خط چشم گلدن رز مدل Extreme شماره 102
خط چشم آر تی اس کد E01
خط چشم رویال اترنیتی مدل Dip
خط چشم فستیوال مدل AQUA02 شماره 077f
خط چشم فستیوال مدل AQUA02 شماره 003f
خط چشم یوبه مدل لیکوفایز کد 7
خط چشم آی فیس مدل 01
خط‌ چشم آرکانسیل مدل flash liner
خط چشم و ابرو کریولان مدل AQUA شماره 077
خط چشم لتراست مدل Professional حجم 5 میلی لیتر
خط چشم پروکسی مدل p10
خط چشم ماژیکی الیزکیتا مدل DL
خط چشم گلدن رز مدل Matte & Intense
خط چشم مایع اوتی سری Natural حجم 4.5 میلی لیتر
خط چشم ترنیت مدل کوزه ای ضد آب
خط چشم مودا مدل dipliner waterproof
خط چشم مایع بورژوآ مدل Liner Pinceau Ultra Black 16H
خط چشم مایع بی یو
خط چشم فرانسیس مدل Dip
خط چشم مودا مدل eyeliner waterproof
خط چشم یوبه مدل301
خط چشم مایع گاش مدل Stylo Ligneur Black
مداد چشم اوتی سری Smooth شماره 01 به همراه خط چشم مدل NAN
خط چشم دوسه مدل deep شماره 310
خط چشم ماژیکی کنویس مدل Dip Liner
خط چشم گلدن رز مدل Extreme شماره 101
خط چشم آر تی اس مدل effective look
خط چشم پرستیژ مدل Line and Style Ink شماره BIP-01
خط چشم ماژیکی آرکانسیل مدل OOH LALA LINER
خط چشم مایع زاو شماره 063
خط چشم تایرا مدل Deep Black
خط چشم آرت دکو مدل 71
خط چشم دونادیا شماره B01
خط چشم دوسه کد 02
خط چشم نوت مدل lasting blooming
خط چشم دبورا مدل Matita شماره 01
خط چشم دوسه کد 02
خط چشم مایع بورژوآ مدل Clubbing
خط چشم دونادیا مدل BM01
خط چشم رستیکا مدل Sensitive
خط چشم فستیوال مدل AQUA02 شماره 079f
خط چشم فستیوال مدل AQUA02 شماره 078f
خط چشم فستیوال مدل AQUA02 شماره 073f
خط چشم آرت دکو مدل Vinyl Effect Long-Lasting شماره 10
خط چشم روبی سان مدل dipliner شماره 602
پالت خط چشم فور اور شماره 01
خط چشم روبی سان شماره 601
خط چشم مایع زاو شماره 061
خط چشم آرکانسیل مدل FLASH LINER
خط چشم هرلیچ مدل 00214
خط چشم ماوالا مدل Long Duree
خط چشم الیزکیتا مدل EL
خط چشم مایع زاو شماره 062
خط چشم دونادیا مدل M3
خط چشم پوپا مدل Vamp 001
خط چشم ریوال د یانگ مدل 01
خط چشم مریدا مدل luminous
خط چشم ویپرا مدل آل سیزن
خط چشم فستیوال مدل AQUA02 شماره 004f
خط چشم مویی لورینت مدل Eyeliner حجم 3.5 میلی لیتر
خط چشم ریوال د یانگ مدل 02
خط چشم لیدو کد 01
خط چشم الی.زکیتا مدل Beyond Beauty
خط چشم بای تری مدل Ligne Blackstar
خط چشم بای تری مدل KAJAL INTENSE
خط چشم بای تری مدل KAJAL INTENSE
مداد چشم فلورمار مدل 1015 بسته 12 عددی
مداد چشم نوت سری Ultra Rich Color شماره 09
مداد چشم گلدن رز مدل DREAM شماره 401
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 41
مداد چشم بی یو مدل Power Long Lasting Ultra Black
مداد چشم نوت سری Ultra Rich Color شماره 02
مداد چشم نوت سری Smokey شماره 01
مداد چشم نوت سری Ultra Rich Color شماره 05
مداد چشم دوسه مدل TRUE KOHL KAJAL
مداد چشم یورن کد 024
مداد چشم آی فیس شماره 602
مداد چشم نوت سری Ultra Rich Color شماره 07
مداد چشم مای سری Panoramic شماره 07
مداد چشم اسنس مدل Long Lasting 01
مداد چشم گلدن رز مدل Dream شماره 401
مداد چشم نوت سری Ultra Rich Color شماره 03
مداد چشم بی یو مدل Power Long- Lasting Ultra Black 01K5
مداد چشم اسکار کد 01
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 45
مداد چشم تایرا مدل CB-01
مداد چشم گلدن رز مدل Dream شماره 405
مداد چشم رومانس مدل کاجال با محو کننده
مداد چشم ضدآب ریمل لاندن مدل Exaggerate شماره 250
مداد چشم آی فیس شماره M-60
مداد چشم نوت سری Ultra Rich Color شماره 04
مداد چشم نوت سری Ultra Rich Color شماره 06
خط چشم مدادی دیپ رومانس مدل DR-05 Sensitive
مداد چشم آی فیس شماره M-62
مداد چشم مای سری Panoramic شماره 03
مداد چشم دبورا مدل Kajal
مداد چشم مای سری Panoramic شماره 06
مداد چشم مای سری Panoramic شماره 08
مداد چشم نوت سری Intense Look
مداد چشم آی فیس شماره M-61
مداد چشم گلدن رز مدل ultra black
مداد چشم بورژوآ مدل Regard paillete شماره 34
مداد چشم بورژوآ مدل Regard paillete شماره 34
مداد چشم آی فیس شماره M-64
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 47
مداد چشم اسنس سری Kajal شماره 01
مداد چشم کاپریس مدل Regard Fidele شماره 01
مداد چشم بی یو مدل Power Long Lasting شماره 01
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 42
مداد چشم آی فیس مدل photoready مجموعه 2 عددی
مداد چشم نوت سری Ultra Rich Color شماره 10
مداد چشم سوپرتاچ شماره 1
مداد چشم بی یو شماره 500
مداد چشم نوت سری Smokey شماره 03
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 54
مداد چشم یوبه مدل اکسلنت شماره 101
مداد چشم گلدن رز مدل True kohl
مداد چشم بورژوآ مدل Regard Effet Duochrome شماره 61
مداد چشم اتود مدل Rich Creamy 06
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof 48
مداد چشم مای سری Panoramic شماره 04
مداد چشم نوت سری Ultra Rich Color شماره 01
مداد چشم بورژوآ مدل Duochrome شماره 58
مداد چشم لورآل سری Infailible شماره 003
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 55
مداد چشم رویال اترنیتی مدل Infinity
مداد چشم اوتی سری WaterProof شماره 01
مداد چشم بورژوآ مدل Metallise شماره 55
مداد چشم کیس بیوتی کد 01
مداد چشم بورژوآ مدل Regard paillete شماره 35
مداد چشم نوت سری Ultra Rich Color شماره 08
مداد چشم رویال اترنیتی مدل Xpress
مداد چشم بورژوآ مدل Metallise شماره 54
مداد چشم بورژوآ مدل Duochrome شماره 64
مداد چشم اوتی سری Smooth شماره 01
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 46
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 46
مداد چشم ضد آب بلاوجی مدل اسپلش دیزاینر شماره 506
مداد چشم ایدوون مینرالز شماره 5103
مداد چشم گلدن رز شماره 05
مداد چشم بلاوجی مدل linea occhi شماره 12
مداد چشم گلدن رز شماره 04
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 52
مداد چشم رویال اترنیتی مدل TRUE VELVET
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 49
مداد چشم میکاپ فکتوری مدل automatic eyeliner شماره 01
مداد چشم اسنس سری Kajal شماره 15
مداد چشم گلدن رز مدل Dream شماره 401
مداد چشم دبورا سری Matita 24ORE شماره 01
مداد چشم آی کر سری 01C مدل Dark Green
مداد چشم ال ای گرل شماره P617 مجموعه 2 عددی
مداد چشم اسنس سری Kajal شماره 21
مداد چشم اسنس مدل longlasting شماره 27
مداد چشم بورژوآ مدل Contour Clubbing Waterproof شماره 53
مداد چشم بورژوآ مدل Regard paillete شماره 31
مداد چشم دوسه شماره 500
مداد آرایشی سه منظوره زاو شماره 605
مداد چشم لورآل سری Infailible شماره 013
مداد چشم گلدن رز مدل Dream شماره 422
مداد چشم رویال اترنیتی مدل kohl kajal
مداد چشم استودیو میکاپ مدل Color Smooth شماره 10
مداد چشم دبورا سری keith haring مدل 24ORE
مداد چشم نرم آرت دکو مدل 221 شماره 11
مداد چشم اسنس مدل longlasting شماره 29
مداد چشم نرم آرت دکو مدل 221 شماره 10
مداد چشم دیپ رومانس مدل B4 شماره 01
مداد چشم پرستیژ مدل ضدآب و ماندگار شماره EW-01
مداد چشم بونومیا مدل ULTRA CARBON
مداد چشم تایرا شماره 104
مداد چشم دبورا سری Matita Occhi24h مدل 24ORE شماره 251
مداد چشم زویی ارگانیک مدل ZE-E
مداد چشم استودیو میکاپ مدل Color Smooth شماره 05
مداد چشم مودا شماره E101
مداد چشم بی یو مدل Soft Liner For Eyes and More 628
ماژیک چشم هانتین کد 2000
مداد چشم آرکانسیل شماره 542
مداد چشم بورژوآ مدل Clubbing شماره 57
مداد چشم یوبه شماره m6
مداد چشم ال ای گرل شماره 617
مداد چشم پرستیژ مدل WATERPROOF AUTOMATIC شماره BE-22
مداد چشم پالما پسفیک مدل KH
مداد چشم دبورا سری metallic شماره 03
مداد چشم پرستیژ مدل ضدآب و ماندگار شماره EW-04
مداد چشم جیو مدل RM 86 شماره 301
مداد چشم میبلین مدل Colossal Kajal
مداد آرایشی سه منظوره زاو شماره 613
مداد چشم بورژوآ سری Regard Metaliise شماره 52
مداد چشم پرستیژ مدل NATURAL شماره NLC-01
مداد چشم دبورا سری metallic شماره 04
مداد چشم میکاپ فکتوری مدل automatic eyeliner شماره 01
مداد چشم ویولت شماره 4
مداد چشم نوت سری Smokey شماره 05
مداد چشم لیدو کد 01 شماره 31
مداد چشم پرستیژ مدل WATERPROOF AUTOMATIC شماره BE-03
مداد چشم بورژوآ مدل Clubbing شماره 43
مداد چشم جیو مدل RM 86 شماره 329
مداد چشم پرستیژ مدل مینرال شماره MEP-06
مداد چشم پرستیژ مدل ضدآب و ماندگار شماره EW-18
مداد چشم دوسه مدل TRUE KOHL KAJAL
مداد چشم سوپرتاچ شماره 02
مداد چشم دیگو دالا پالما شماره 02
مداد چشم ویولت شماره 9
مداد چشم پرستیژ مدل SOFT BLEND KHOL شماره SEL-04
مداد چشم ویولت شماره 12
مداد چشم پرستیژ مدل ضدآب و ماندگار شماره EW-07
مداد چشم استودیو میکاپ مدل Color Smooth شماره 02
مداد چشم ال ای گرل شماره P617 مجموعه 5 عددی
مداد آرایشی سه منظوره زاو شماره 611
مداد چشم اکلیلی فلورمار شماره 502
مداد چشم پرستیژ مدل WATERPROOF AUTOMATIC شماره BE-01
مداد چشم پرستیژ مدل ضدآب و ماندگار شماره EW-09
مداد چشم ال ای گرل شماره P617 مجموعه 4 عددی
مداد چشم ضدآب ریمل لاندن مدل Exaggerate شماره 230
مداد چشم پرستیژ مدل SOFT BLEND KHOL شماره SEL-05
مداد چشم بونومیا شماره 524
مداد آرایشی سه منظوره زاو شماره 603
مداد چشم استودیو میکاپ مدل Color Smooth شماره 07
مداد چشم جیو مدل RM 86 شماره 318
مداد چشم ریوال د یانگ مدل Long Lasting شماره 07
مداد چشم پرستیژ مدل VELVETY SMOKY EYE شماره USP-01
مداد چشم استودیو میکاپ مدل Color Smooth شماره 04
مداد آرایشی سه منظوره زاو شماره 602
مداد چشم استودیو میکاپ مدل Color Smooth شماره 08
مداد چشم اکلیلی فلورمار شماره 510
مداد چشم پرستیژ مدل کلاسیک شماره E-24