کنفرانس س.ک.س نرمال

کنفرانس “سکس نرمال”-بیمارستان میلاد تهران
سخنران : دکتر مجد، روانپزشک-عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران
یک سوال مهم : ما باید مسایل جنسی را از چه کسانی یاد بگیریم؟
از پدر و مادرمان؟ دوستانمان؟ مگر آنها چقدر در این زمینه تخصص دارند؟ مگر آنها اطلاعاتشان را در این زمینه از چه کسانی گرفته اند؟ آیا از کسانی به جز پدر و مادرشان و یا دوستانشان؟نه! من واقعا تاسف میخورم که ما متخصصان داریم در این مملکت زندگی می کنیم، آن وقت بسیاری از هموطنانمان نمیدانند که این خصوصیترین و مهمترین اطلاعات زندگی مادیشان را باید از کجا و چطور به دست بیاورند؟ تاسف میخورم که بسیاری از هموطنانمان نمیدانند رفتار جنسی بهنجار یعنی چه؟ و افتخار میکنم که آموزگار مسایل جنسی ام .
یادم هست که سال 1362 به پیشنهاد امام جماعت یکی از مساجد یافت آباد در خصوص آموزشهای اولیه مسایل جنسی در مسجد سخنرانی کردم. آن روز، بعضیها در اوایل صحبتم خیلی خشمگین به من نگاه میکردند، اما در اواخر جلسه احساس کردم که همه نگاهها صمیمیتر و همراهتر شده و حتی در انتهای جلسه از من تشکر کردند و تشویقم کردند که این کار را ادامه بدهم. حقیقت این است که حتی از نظر مذهبی هم ما مکلفیم که تمام تعالیم جنسی را قبل از ازدواج یاد بگیریم. این حرف من نیست، حدیثی است از امام صادق (ع.) تعالیم جنسی این امام بزرگوار در احادیث پراکنده، آنقدر جامع و مدرن است که میشود یک مکتب آموزش مسایل جنسی را از آنها استخراج کرد .

گرمیجات؟ !
خیالتان را راحت کنم: گردو، پسته، بادام و سایر گرمیجات هیچ ارتباطی با غریزه جنسی ندارند. اگر قرار بود تمام مسایل و مشکلات جنسی با پسته و گردو حل بشود، بنده و امثال بنده به جای این که 27 سال مداوم درس بخوانیم و امتحان بدهیم و زحمت بکشیم، ر می فتیم مغازه گردوفروشی باز میکردیم!خیالتان را از مسئله مهمتری هم راحت کنم : مسئله ارتباط زناشویی، ربط چندانی به دستگاه تناسلی هم ندارد. نظام جنسی ما توسط مرکزی در مغزمان کنترل میشود و همین مرکز است که تمام سیستمهای تناسلی را به حرکت درمیآورد. محل این مرکز در مغز میانی و در سیستم لیمبیک است. لابد تجربه کرده اید که همه مان وقتی که افسردهایم یا وقتی اضطراب داریم و یا وقتی که عصبانی هستیم، دیگر میل جنسی نداریم. چرا؟ چون فرمانِ میل و ارتباط جنسی باید از بالا صادر شود، از مغز. و طبیعتا این فرمان در حالت افسردگی، اضطراب و عصبانیت صادر نمیشود . بعد از مغز، همه چیز در کنترل هورمونها و غدد مترشحه داخلی است: هیپوفیز، هیپوتالاموس، تیرویید، آدرنال، بیضه و تخمدان. هر کدام از اینها که نام بردم، اگر مشکلی پیدا کنند، ما در مسایل جنسیمان به مشکل خواهیم خورد. بعد ازهورمونها، نوبت به ژنتیک میرسد. یعنی اشکالات ژنتیکی هم میتواند منجر به اشکالات جنسی شود. آنچه بعد از ژنتیک اهمیت دارد، سیستم خونی بدن است. اگر کمخونی داشته باشیم یا اگر دچار تالاسمی باشیم، در روابط جنسیمان مشکل خواهیم داشت. بیماریهای عفونی مثل سل و بیماریهایی نظیر دیابت هم میتوانند ارتباط جنسیمان را دچار اختلال کنند. اگر دقت کرده باشید، میبینید که تا این جای کار، هیچ اسمی از دستگاه تناسلی به میان نیاوردهام چون اهمیت آنها در روابط زناشویی خیلی کمتر از آن چیزی است که عموم مردم تصور میکنند. حقیقت این است که آلت جنسی برای برقراری یک ارتباط جنسی سالم در ردیف ششم اهمیت قرار دارد .

احساسات مثبت
برای یک ارتباط زناشویی سالم و بهنجار، آموزش مسایل جنسی قدم اول است اما قدم دوم، داشتن احساسات و عواطف مثبت نسبت به همسر است. باید همسرتان را صمیمانه دوست داشته باشید. معالجه احساسات منفی البته کار آسانی نیست. من سالهاست که مشاور ازدواجم و گهگاه با خودم فکر میکنم که ایکاش ما زوجهای ایرانی یا 20 15 سال با هم نامزد بمانیم و فقط یک سال ازدواج کنیم! چراکه به وفور دیدهام که بلافاصله پس از آن امضای کذایی، خیلی چیزها به هم میریزد. به هر حال، اگر زن و شوهر نسبت به هم احساس مثبتی نداشته باشند در روابط زناشوییشان مشکل خواهند داشت. بیشتر مردان، طالب زنانی هستند که قابلیتهایشان را تایید کنند و قبولشان داشته باشند. توصیه من به تمام خانمها این است که از تایید همسرتان غافل نشوید و به قول معروف، تحویلش بگیرید. این کار برای همسرتان هم تاثیرات مثبت جسمی در پی دارد، هم تاثیرات مثبت روحی .

اتاق خواب
اتاق خوابی که قرار است ارتباط جنسی در آن صورت بگیرد، نقش مهمی در سلامت این ارتباط ایفا میکند. در اتاق خوابی که آدم به اضطراب میافتد، نمیشود یک ارتباط جنسی سالم و آرامش بخش داشت. محیط مورد نظر باید از هر حیث کاملا امن باشد. اضطراب شایعترین عاملی است که در سیستمهای گیرنده مغزی اختلال ایجاد میکند. نکات دیگری را هم باید در ساخت و تزیین اتاق خواب مد نظر قرار داد. که از جمله این : رنگ اتاق خواب باید حتما روشن باشد، نور اتاق باید کافی باشد، آینه باید حتما وجود داشته باشد و بهتر است که یک موزیک ملایم و بدون کلام هم گوشتان را نوازش بدهد چرا که در این شرایط، مغزتان برای یک ارتباط جنسی سالم، آمادهتر میشود .

بدآموزیهای جنسی
بد آموخته ای غلط و غیرعلمی را باید از ذهنمان بیرون بریزیم. خیلی از دختران ما این حرف غلط را از بزرگترهایشان شنیده اند که مردها پس از رابطه زناشویی نسبت به همسرشان سرد میشوند یا از آنها دوری می ها کنند و امثال این حرف . این مسئله، بسیار شایع و مهم است. من دختران زیادی را ویزیت کرده ام که به خاطر همین آموزش نادرست، هنگام اولین آمیزش جنسی با همسرشان، آنقدر خودشان را منقبض کرده اند و به خودشان فشار آورده اند که دچار <واژینیسموس> اند شده .تصورات نادرست مردان هم در خصوص مسایل جنسی، خیلی رایج و البته تاثیرگذار است. بسیاری از مردان انتظار دارند که در اولین ارتباط جنسی با همسرشان، پرده ضخیمی را به عنوان پرده بکارت به چشم خودشان ببینند! و یا انتظار دارند که در اولین ارتباط جنسی با همسرشان، خونریزی شدیدی را شاهد باشند. اما حقیقت این است که پرده بکارت درست مثل مخاط لب، نازک و ظریف است و آن خون هم که شنیده – اگر وجود داشته باشد – چند قطره بیشتر نیست. خلاصه این که تصورات نادرست وآموزشهای غلط در این خصوص فراوانند و تاثیرات ذهنی نامطلوبی به بار میآورند .

بهداشت جنسی
زن و شوهر قبل از تماس جنسی باید یک دوش کامل بگیرند و خودشان را خوشبو کنند. استفاده از صابون خوشبو کننده به همین دلیل اهمیت دارد. موهای زاید تناسلی باید حتما تراشیده شود و سیستمهای تناسلی را هم باید حتما شستشو داد، ترجیحا با 200 سی سی آب ولرم و یک قاشق ساولن مایع.پس از رعایت بهداشت، نوبت به آرایش میرسد، آن هم یک آرایش کامل. این فرهنگ، حتی از نظر علمی هم، صحیح نیست است که خانمها بیرون از منزل آرایش داشته باشند اما درون منزل و در مقابل همسرشان تصور کنند که از این کار بینیازند. توصیه میکنم که زن و شوهر، عطر و اودکلنشان را هم زود به زود عوض کنند. اصلا خوب نیست که آدم برای یک مدت طولانی، مثلا سی سال، فقط از یک نوع خوشبوکننده استفاده کند. شاید همسرتان با عطر و اودکلن تازهتان ارتباط بهتری برقرار کند. بعد از رعایت تمام این مراحل، مغازله و معاشقه آغاز میشود .

مراحل اولیه
مغازله با بوسیدن شروع میشود، بنابراین تمیز بودن لب و دهان و دندان مهم است. قبل از معاشقه، از چیزهایی مثل سیگار که نفستان را بدبو میکند، حتما پرهیز کنید. ترجیحا چیزهایی بخورید که نفستان را خوشبو کند. بوسه معولا با لمس همراه است و منظور از لمس، تماس نرم پوست با پوست است، همان طور که یک مادر کودکش را نوازش میکند. لمس باید روی صورت، گردن، موها، تنه و . . . و به ملایمت انجام بگیرد. این لمس را خانمها خیلی دوست دارند و بسیاری از خانمها هم طی همین مرحله، ارضا میشوند. متخصصان توصیه میکنند که شوهر از همسرش سوال کند که مایل است کدام قسمت از بدنش مورد لمس قرار بگیرد. در حدیثی از امام صادق (ع) هم نقل شده است که زنان در روزهای مختلف ماه، دوست دارند که قسمتهای مختلفی از بدنشان مورد لمس قرار بگیرد. این حرف با توجه به تغییرات هورمونی خانمها در طی ماه کاملا قابل توجیه و تفسیر علمی است .

مراحل آخر
بعد از این مقدمات، زن برای مقاربت آمادگی کامل پیدا میکند. سیستم کلی مقاربت به شکل قطع و وصل است که منجر میشود انبساط عضلانی مناسبی در مجاری تناسلی خانمها به وجود بیاید. حرکات جنسی باید به شکل توامان توسط مرد و زن صورت بگیرد و هیچکدام از طرفین هم نباید منفعلانه عمل کنند. مردان از نظر فیزیولوژیک خیلی زودتر از زنان ارضا میشوند. خروج ترشحات از سیستم تناسلی مرد به معنای ارضای جنسی است اما در زنان معمولا سیستم تناسلی در طی یک تماس جنسی کاملا مرطوب است چون غدد ویژهای، نرم و مرطوب کردن مجرا را به عهده دارند. در طی مقاربت، از رد و بدل کردن کلمات عاشقانه و محبتآمیز هم غفلت نکنید و بعد از آن نیز از ابراز محبت به همسرتان غافل نشوید. مبادا یکی از طرفین دچار این توهم شود که همسرش او را فقط برای رابطه زناشویی میخواهد و بس. این تصور، تصور زجرآور و آزاردهنده ای است

Conference “normal sex” Tehran Milad -Bymarstan

Speaker: Dr. Majd, a psychiatrist and member of the faculty of Medical Sciences
An important question: Who should we learn from sexual problems?
From my parents? Friends? Unless they are in the field? Except those who have knowledge in this field? Do people other than their parents or friends? Not eat, I really regret that we are experts in this country we live, then many of our countrymen know that the most intimate details of where and how life should be Madyshan gain? Sadly, many of our countrymen do not eat what is normal sexual behavior? And proud that I am a teacher in sexual matters.
I remember that in 1362 the proposal was imam of a mosque in Islamabad in early education, sexual problems, lecture, the mosque was. That day, some early talk was very angry at me, but at the end of the session, I felt that all look Smymytr and Hmrahtr and even made ​​fun of me at the end of the session and Tshvyqm they do go on. The truth is that even in our religious teachings Mklfym all learn sex before marriage. These are not my words, hadith from Imam Sadiq (AS). Sexual teachings of the Imams of Hadith scattered, so that is a modern comprehensive school sex education be extracted from them.

Grmyjat? !
Dont make me comfortable: walnuts, pistachios, almonds and other Grmyjat nothing to do with the sexual instinct. If we were all sexual problems are solved with pistachios and walnuts, I, and so I continued to study and test rather than 27 years of effort, we draw on the Ftym shops were opening Grdvfrvshy! Let the most important thing is comfort I: marital issues, have little to no genitalia. Our sexual system in the brain is controlled by the center and the center of the entire reproductive system moved. Place the center of the midbrain and the limbic system. We all must have experienced when Afsrdhaym or when we are anxious or angry when we no longer have sexual desire. Why? Because of the high command should be issued desire and sex of the brain. And of course, the commands in depression, anxiety and anger are not exported. After brain, everything is controlled by hormones and endocrinology: the pituitary, hypothalamus, thyroid, adrenals, testes and ovaries. Each of these things that I mentioned, if a problem is found, we’ll eat the issues Jnsyman the problem. Next Az·hvrmvnha turn to be genetic. This means that genetic defects can lead to sexual problems. What is the importance of genetics, the body’s blood system. If you have anemia or thalassemia If we suffer, we will have problems in relationships Jnsyman. Infectious diseases such as TB and associated diseases such as diabetes can also be impaired Jnsyman.اگر دقت کرده باشید، میبینید که تا این جای کار، هیچ اسمی از دستگاه تناسلی به میان نیاوردهام چون اهمیت آنها در روابط زناشویی خیلی کمتر از آن چیزی است که عموم مردم تصور میکنند. The truth is that penis to maintain a healthy sexual relationship is important in the sixth row.

Positive feelings
For a normal, healthy sexual relationships, sex education is the first step to the second step, the positive emotions within marriage. Be sincere love to your spouse. It is not easy to treat negative emotions. I have been a marriage counselor, and sometimes I think that I wish we study couples or 20 and just a year of marriage, 15 years together we stay engaged. Widely seen since the immediate aftermath of the signing of the so-called, unsettles things. However, if the couple did not have a positive feeling towards the marital relationship will be difficult. More men seeking women Qablythayshan confirmed that they have rejected. My advice to all women is to not neglect your spouse and confirms the saying goes, you delivered. This is the lead partner on the positive effects of physical, emotional, positive impact.

Bedroom
Sex in the bedroom, which is supposed to take place, plays an important role in the health of the relationship. Adam anxiety happens in the bedroom, not a sexual relationship was a healthy and relaxing. Each medium must be secured as well. Anxiety is the most common factor that interferes with brain receptor systems. Other points that should be considered in the construction and decoration of the bedroom. Including these: bedroom color should be light, room light should be sufficient, and it is surely there must be some light music and no words would not touch the meat because of these conditions, your brain is one of the links for safe sex, the better-prepared.

Bdamvzyhay sex
Learned of the false and unscientific should go out of our minds. Many of the older girls, we have heard talk of bad men after their husbands’ marital relationship than either of them, avoid are cool to the likes of the characters. This is very common and important. I’ve seen a lot of girls because of this false teaching, at first sexual intercourse with his wife, so they have shrunk and they have pressed with <vaginismus> have been .tsvrat, the men also the wrong sex, very common, and it is effective. Many men expect that first sexual relation with his wife, as the hymen thick curtains to see it for themselves! Or expect that first sexual relation with his wife, have experienced severe bleeding. But the truth is that the hymen is just like the lining of the lips, thin and fine, and the blood is heard – if any – not a drop more. In sum, misconceptions abound Vamvzshhay wrong in this regard and adverse mental effects of load sets.

Sexual Health
Before sex couples should take a full shower and smelling their own. For this reason it is important to use a deodorant soap. Genital hair should be shaved and reproductive systems should be cleaned, preferably with 200 ml of warm water and a tablespoon Savln May.ps of hygiene, it’s time to make it, it’s a perfect arrangement.این فرهنگ، حتی از نظر علمی هم، صحیح نیست است که خانمها بیرون از منزل آرایش داشته باشند اما درون منزل و در مقابل همسرشان تصور کنند که از این کار بینیازند. I recommend that the couple, perfumes and Avdklnshan change too quickly. It is not good that man for a long time, say thirty years, only one type of use deodorants. Maybe your partner with your new perfume Avdkln establish a better relationship. After observing all these steps, Mghazlh affair begins.

Early stages
Mghazlh the kissing starts, so the lips, mouth and teeth clean is important. Before flirting, things like smoking makes your breath stink, you avoid it. Preferably something sweet to eat and breathe. Kiss usually associated with touch and to the touch, soft touch of skin to skin, as a mother her child petting. Touching the face, neck, scalp, trunk. . . And gently done. These women are very like to the touch, and many women in the same stage, satisfied. Experts suggest that her husband would like to ask which part of the body is exposed to the touch. In a hadith from Imam Sadiq (AS) is quoted on different days of the month that women tend to be a touch different parts of the body. That due to hormonal changes in women during the month is quite reasonable and scientific interpretation.

The final stages
After the preliminaries, she gets ready for intercourse. System in the form of intercourse that leads to relaxation of the muscles fusing properly Female genital tract occurs. Sexual actions shall be done both by men and women, and none of the parties is not a passive act. Physiologically very satisfied men before women.خروج ترشحات از سیستم تناسلی مرد به معنای ارضای جنسی است اما در زنان معمولا سیستم تناسلی در طی یک تماس جنسی کاملا مرطوب است چون غدد ویژهای، نرم و مرطوب کردن مجرا را به عهده دارند. During intercourse, exchanging words of love and not neglect the love of love to your partner, then do not waver. Lest it be assumed that one of the parties with his wife he wants and that’s just for the marital relationship. This impression, the impression is distressful and disturbing

  • ترمیم بکارت در شیراز
  • معرفی دکتر برای ترمیم بکارت
  • دکتر ترمیم بکارت در شیراز
  • دکتر برای ترمیم بکارت در مشهد
  • ترمیم پرده بکارت در شیراز
  • کاشت پرده دختر در استان لرستان
  • ادرس دکتر برای ترمیم بکارت
  • ترمیم پرده بکارت
  • ترمیم بکارت
  • معرفی دکتر برای ترمیم بکارت در اصفهان