بایگانی دسته‌بندی‌ها: تبلیغات استانی

آگهی تبلیغاتی نیازمندیهای استانی

خرید صابون مراغه اصل از شهرستان مراغه

صابون مراغه را از قدیم الایام میشناسیم و آبا و اجداد و پدران ما از این صابون برای شستشوی مو و بدن استفاده می کردند. آیا می دانستید که اگر میخواهید جلوی ریزش مو را بگیرید میتوانید از این صابون استفاده کنید.

نکته ای که وجود دارد این هست که متاسفانه پای تقلب به صابون مراغه نیز رسیده است و بعضی از تولیدکنندگان در سایر نقاط کشور بغیر از شهرستان مراغه این صابون را تولید می کنند که هیچ اطلاعاتی راجب فرمولاسیون آن ندارند و محصول بی کیفیت تقدیم خریدار و مشتری می کنند.

این موضوع باعث شد که ما به این فکر باشیم که بتوانیم محصول اورجینال و اصل صابون مراغه را از خود کارخانه تولید کننده صابون مراغه تهیه و بدست مشتری برسانیم یعنی از تولیدکننده به مصرف کننده.

در ساخت صابون مراغه مواد شیمیایی استفاده نمی شود. در ادامه مطلب بیشتر راجب صابون مراغه مطالعه می کنیم.

اگر میخواهید صابون مراغه به صورت خرده یا عمده خریداری کنید کافیست با 09141776345 تماس بگیرید.
ادامه‌ی خواندن

استعلام قیمت واردات و تامین تهیه قطعات جانبی Baumer Sensors

تهیه و تامین Baumer Sensors همراه با دانش فنی و قدرت تحلیل از ملزومات جوامع صنعتی به شمار می آید و همواره جزو مهمترین مشغولیتهای ذهنی صاحبان صنایع بوده, شرکت تبلیغاتی آگهی شهر من با هدف ارایه پاسخی مناسب به این نیاز تاسیس شده و مشغول فعالیت می باشد.
شرکت تبلیغاتی آگهی شهر من با بهره گیری از دانش فنی Baumer Sensors کارشناسان خود آماده ارایه مشاوره در خصوص انتخاب مناسبترین اقلام بسته به نیاز کارفرمایان محترم بوده و در صورت نهایی شدن فرایند انتخاب,قابلیت تهیه و تامین اقلام از نقاط محتلف دنیا و تولید کنندگان متنوع را دارد.
شرکت تبلیغاتی آگهی شهر من بر آن است با تلفیق دانش مهندسی و بازرگانی منبعی قابل اطمینان در تهیه و تامین مهندسی شده در کشور ایران, برای صاحبان صنایع باشد و امید دارد با بکار بستن نهایت تلاش خود در این حوزه بتواند نقش مفیدی در صنعت کشور ایران ایفا نماید.
اگر محصولی از Baumer Sensors را نیاز دارید تا برایتان از خارج تهیه و تامین شود میتوانید براحتی درخواست خود را با MyCityAd.ir مطرح سازید تا کارشناسان ما درخواست خرید Baumer Sensors شما را بررسی و مشاوره لازم را برای شما ارایه نمایند .
شرکت تبلیغاتی آگهی شهر من امکان ارایه پیش فاکتور Baumer Sensors و صدور فاکتور رسمی برای اقلام وارداتی Baumer Sensors و درخواستی Baumer Sensors شما را دارد. برای ارتباط با MyCityAd.ir کافیست با شماره 09141776345 تماس بگیرید.
لطفا در هنگام تماس با شرکت حتما عنوان کنید که از طریق سایت آقای مهندس صاحب شماره شرکت را بدست آورده اید.
برای خرید Baumer Sensors , فروش Baumer Sensors , قیمت Baumer Sensors یا تهیه و تامین قطعات سنسور  تماس بگیرید
ادامه‌ی خواندن

انگل ولو ایرکنترل

انگل ولو ایرکنترل

انگل ولو در حقیقت یک اکچویتور پنیوماتیکی است که مسیر عبور سیال را تحت عنوان یک شیر ۲/۲ باز و بسته می کند. از آنجاییکه در انگل ولو، قسمت تحریک شیر از مسیر عبور جریان فاصله دارد، مکانیزم طراحی آن به نحوی است که فلوی عبوری بالا بوده و می توان با تمهیداتی ضد انفجار بودن آن را تضمین نمود.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش انگل ولو ایرکنترل میتوانید با شرکت تبلیغاتی آگهی شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید. ادامه‌ی خواندن

راهنمای عضویت و استفاده از سامانه اینترنت بانک ویژه اشخاص حقوقی حقیقی مشترک

راهنمای عضویت و استفاده از سامانه اینترنت بانک ویژه اشخاص حقوقی / حقیقی مشترک

Business Internet Banking (BIB)

سامانه BIB بانک صادرات ایران، جهت برقراری امکان انجام تراکنش ( به ویژه تراکنش مالی انتقال وجه ) بر روی حساب اشخاص حقوقی / حقیقی مشترک از طریق اینترنت طراحی گردیده است.

فرآیند استفاده از سامانه :

فردی از سوی شخص حقوقی به صورت کتبی به عنوان مدیر تراکنش به بانک معرفی می گردد. مدیر تراکنش میتواند جزء امضاداران مجاز حساب حقوقی نباشد. وی با دریافت دستگاه رمزباب مخصوص خود و پس از ورود به صفحه اینترنت بانک میتواند تمامی تراکنش های مالی مربوط به حساب را تعریف ( ایجاد ) و مدیریت نماید، به طوری که هر تراکنش مالی ثبت شده از سوی مدیر تراکنش، پس از ایجاد برای امضاداران تعیین شده توسط وی ارسال می گردد. تعیین امضاکنندگان تراکنش توسط مدیر، مطابق با شرایط برداشت الکترونیکی مشخص شده در هنگام تقاضای عضویت در سامانه صورت می پذیرد. سپس امضاداران تعیین شده با استفاده از دستگاه رمزیاب مربوط به خود وارد سامانه شده و در بخش تراکنش های در انتظار نسبت به تایید یا رد تراکنش اقدام می نمایند. سامانه با کنترل تاییدهای انجام شده توسط امضاداران به محض تحقق شرایط تعیین شده توسط مدیر، تراکنش مالی را انجام می دهد.

برای حسابهای مشترک نیازی به معرفی مدیر تراکنش نبوده و هر یک از شرکاء میتوانند بر روی حساب تراکنش مالی تعریف ( ایجاد ) نمایند، لیکن فرآیند تایید تراکنش ایجاد شده توسط شرکاء مشابه حسابهای اشخاص حقوقی بوده و انجام تراکنش مزبور منوط به تحقق شرایط برداشت الکترونیکی تعریف شده به هنگام تقاضای عضویت در سامانه می باشد.

ادامه‌ی خواندن

سامانه واریز جمعی بانک صادرات ایران

سامانه واریز جمعی بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران، طلایه دار خدمات نوین بانکی در راستای گسترش بانکداری الکترونیک خدمتی دیگر با نام سامانه واریز جمعی را به مدیران صنایع، سازمانها و شرکتها ارایه نموده است.

اهداف بانک صادرات ایران

با استفاده از این سامانه، کلیه شرکتها و سازمانهای عضو، قادر خواهند بود حقوق، پاداش و سایر وجوه پرداختی به کارکنان زیر مجموعه خود را ( بدون محدودیت در تعداد) به حساب آنان واریز کنند. همچنین با استفاده از این سامانه، شرکتها ( به طور مثال شرکتهای بیمه ) میتوانند انواع واریزهای جمعی را به حسابهای مشتریان خود سریعترین روش انجام دهند.

نکته : کلیه واریز ها در این سیستم به صورت آفلاین می باشد.

ادامه‌ی خواندن

افزایش فروش در دوران رکود بازار

برای همه افرادی که به طور مستقیم در شغل بسیار دلنشین فروشندگی مشغول به کار هستند این سوال مطرح است که چگونه میتوانند فروش خود را افزایش دهند، مخصوصاً در این رکود بازار! نحوه ارتباط با مشتری، قیمتها، کیفیت، نحوه توضیح دادن شما به مشتری و بسیاری نکات ریز دیگر همه و همه در میزان فروش شما موثر هستند .
قصد دارم با طرح نکاتی بسیار حیاتی در این مطلب ، فروش شما را با معجزه ای روبرو کنم.
طی چند سال گذشته، دروسی را به صورت آکادمیک در دانشگاه گذراندم و در کنار تحصیل آنها را در بازار تجربه کردم. طی تجربه شخصی ام که از ویزیتوری و فروشندگی شروع کرده و تا مدیر فروش و مدیر عاملی پیشرفتم، سعی کردم در مطلب حاضر فقط نکاتی را بنویسم که متناسب با بازار ایران بوده و واقعاً عملی و کاربردی باشد. اطلاعات این
مطلب بخشی از دست آوردهای من طی چند سال تحصیل، تجربه و ارائه مشاوره های چند صد هزار تومانی به مشتریانم است.
درج آگهی ویدیویی – درج تبلیغات صوتی – درج کاتالوگ برای آگهی در mycityad.ir برای آگهی دهندگان ستاره دار
ادامه‌ی خواندن

  • نیازمندیهای دیوار تبریز
  • اگهی دیوار در تبریز
  • دیوار نیازمندی های آذربایجان شرقی

استراتژی افزایش فروش با نیازمندی شهری ePishro.ir

شما به فروش بیشتر احتیاج دارید . همین الان هم احتیاج دارید . در این متلب 7 استراتژی را مرور می کنیم که بلافاصله پس از اجرای آنها فروش شما افزایش خواهد یافت.
با درج آگهی ستاره دار در mycityad.ir نیز فروش شما میتواند افزایش یابد به جهت حضور آگهی شما در صفحه اول موتورهای جستجوگر همچون گوگل – بینگ – یاهو .
دقت کنید نکاتی که در این مقاله آموزش داده می شود در صورتی مثمر ثمر خواهد بود که کسب و کار شما کالا و خدمات با کیفیت به مشتری ارائه کند و اصول مشتری مداری را رعایت کنید . اگر کیفیت یا مشتری مداری در مجموعه شما در حد مطلوب نیست حتما در اولین فرصت مجموعه خود را اصلاح کنید. به عبارت دیگر داشتن کالا و خدمات با کیفیت عالی الزمه رسیدن به موفقیت در فروش است اما برای داشتن فروش بالا کافی نیست.
شما باید بتوانید محصول با کیفیت خود را همانطور که هست به مشتری معرفی نمایید و نظر مشتری را جلب کنید. اگر بازاریابی و تبلیغات را شروع نکنید هیچکس کیفیت محصول شما را کشف نمی کند. این شما هستید که باید به مشتری وعده یک کاال یا خدمات خوب را بدهید و او را متقاعد کنید که کالا و خدمات شما همان چیزی است که او نیاز دارد ، باید اعتماد مشتری را جلب کنید و برای اینکار از اعتباری که برای برند کسب و کار خود ساخته اید کمک میگیرید. بعد از فروش محصول مشتری ادعای شما را راستی آزمایی می کند اگر ادعای شما حقیقت داشت اعتماد مشتری نسبت به کسب و کار شما تثبیت می شود و مشتری باز هم از شما خرید می کند اما اگر ادعای پوچ و بی اساسی مطرح کرده باشید. اعتبار کسب و کار خود را بر باد داده اید و مشتری دیگر از شما خرید نخواهد کرد.
به همین علت است که میگویم کیفیت الزمه فروش موفق است اما کافی نیست. علم بازاریابی و فروش به شما کمک میکند تا کسب و کار خود را به علاقه مندان معرفی کنید ، مشتریان جدید پیدا کنید و مشتریان قبلی را راضی نگه دارید تا در نهایت بتوانید به سود بالایی برسید. بدون بازاریابی مناسب و رعایت اصول فروش شما فروش خوبی نخواهید داشت و در نهایت ممکن است کسب و کار شما با اینکه کیفیت محصول باالیی دارید به شکست منجر شود. ادامه‌ی خواندن

آموزش CSS و طراحی قالب

آیا میخواهید قالب سایت خویش را خودتان طراحی کنید؟
آیا میخواهید قالب وب سایت خویش را ویرایش کنید؟
آیا میخواهید قالب سایت خویش را سفارشی کنید؟
آیا میخواهید قالب و پوسته سایت خویش را عوض کنید؟
آیا میخواهید قالب سایت خویش را از نو دوباره طراحی کنید؟
آیا میخواهید مهارت طراحی قالب را بدست بیاورید؟
آیا میخواهید طراحی اجزای مختلف سایت خویش را خودتان انجام دهید؟
کافیست بسته آموزش طراحی سایت آریاکدرز بنشانی MortezaSaheb.ir را سفارش دهید تا بصورت پست رایگان درب منزل دریافت کنید و با مشاهده دروس که بصورت صوتی تصویری در یک محیط آموزشی زنده می باشند به طراح سایت تبدیل شوید.
موفقیت در چند قدمی شماست. کافیست بخواهید تا یاد بگیرید و ما به شما آموزش می دهیم تا با طراحی قالب – فارسی سازی قالب – برنامه نویسی و کد نویسی طراحی سایت درآمد بسازید و به استقلال مالی برسید.

مقررات قانون مدنی

کتاب سوم – در مقررات مختلفه

ماده 950

مثلی که در این قانون ذکر شده عبارت از مالی است که اشباه و نظایر آن نوعاً زیاد و شایع باشد مانند حبوبات و نحو آن و قیمی مقابل آن است. معذالک تشخیص این معنی با عرف میباشد . ادامه‌ی خواندن

ثروت ملاک موفقیت

در اکثر آثاری که در رابطه با موفقیت نوشته شـده انـد موضـوع ثروتمنـد شـدن جایگاه اول را دارد و این طبیعی است. مگر میشود یک آدم موفق، ثروتمند نباشـد؟

بنابراین با خودم فکر کردم که ثروت ملاک موفقیت محسوب میشود. ولی خیلـی از آدمها را میشناسم که بدون خواندن حتی یک خط از یک کتاب، بـه ثـروت زیـادی رسیده اند و این تردید در دلم افتاد که آیا واقعـاً لازم اسـت بـرای موفـق و ثروتمنـد شدن کتاب خواند؟

ارایه درگاه پرداخت ePayBank.ir برای اشخاصی که میخواهند کسب و کار اینترنتی خویش را با داشتن درگاه پرداخت اینترنتی رونق ببخشند!

ادامه‌ی خواندن

دانلود نرم افزار

برنامه های سرویس دهنده

1- نرم افزارهای کاربردی

نرم افزار در معنای عام به تمامی روش ها و داده ها و هر آنچه که منجر به ایجاد آگاهی شده اطلاق می شود. این تعریف کلی است و شامل نرم افزار رایانه ای نیز است. طبق تعریف انجمن مهندسان برق و الکترونیک نرم افزار رایانه ای عبارت است از: ادامه‌ی خواندن

داده کاوی

داده کاوی

در دنیای کسب و کار ، داده های شرکت ها و مشتریان به عنوان یکی از سرمایه های استراتژیک آنها مطرح هستند. توانایی استخراج دانش واطلاعات مفیدموجود در این داده ها و امکان استفاده از این دانش در جهان رقابتی امروز ، بسیار حائز اهمیت است. به کل فرآیند به کارگیری یک متدولوژی برمبنای کامپیوتر ، که شامل تکنیک های جدید برای کشف دانش از داده ها می باشد ، داده کاوی گفته می شود.

  ادامه‌ی خواندن

ﺗﻌﯿﯿﻦ ﻗﯿﻤﺖ

ﺗﻌﯿﯿﻦ ﻗﯿﻤﺖ

ﻗﯿﻤﺖ ﺗﻨﻬﺎﻋﻨﺼﺮدرآﻣﯿﺨﺘﻪ ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ درآﻣﺪاﯾﺠﺎدﻣﯽ ﮐﻨﺪﺳﺎﯾﺮﻋﻨﺎﺻﺮﻫﺰﯾﻨﻪ زاﻫﺴﺖ.

واﺑﺴﺘﮕﯽ ﻣﺘﻘﺎﺑﻞ ﻗﯿﻤﺖ، ﻣﺤﺼﻮل، ﺗﺮﻓﯿﻊ وﺗﻮزﯾﻊ: 1) ﻗﯿﻤﺖ وﻣﺤﺼﻮل: ﺑﻪ3ﺷﮑﻞ ﺑﺎﻫﻢ درارﺗﺒﺎﻃﻨﺪ

اول اﯾﻨﮑﻪ ﻗﯿﻤﺘﻬﺎﻣﻌﻤﻮﻻدرﻣﺴﯿﺮﻣﻨﺤﻨﯽ ﻋﻤﺮﻣﺤﺼﻮل ﺗﻐﯿﯿﺮﻣﯽ ﯾﺎﺑﺪ.

دوم اﯾﻨﮑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﻣﺸﺎﺑﻪ ﮔﺮوﻫﺒﻨﺪی ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ.

ﺳﻮم اﯾﻨﮑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﺑﺎﺑﺮداﺷﺘﻬﺎی ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ازﺧﺼﻮﺻﯿﺎت وﻣﺰاﯾﺎی ﻣﺤﺼﻮل ارﺗﺒﺎط ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ دارد.

2) ﻗﯿﻤﺖ وﺗﺮﻓﯿﻊ: ﺷﺮﮐﺘﯽ ﮐﻪ راﺟﻊ ﺑﻪ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺑﺎﮐﯿﻔﯿﺖ وﻣﻨﺼﺮﺑﻪ ﻓﺮدﺧﻮدﺗﺒﻠﯿﻎ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ از ﺑﯿﺎن ﻗﯿﻤﺖ ﺑﺎﻻی آن ﺧﻮدداری ﻧﻤﯽ ﮐﻨﺪ. اﻧﻮاع دﯾﮕﺮﻣﺤﺼﻮﻻت ﺑﺮﭘﺎﯾﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﺗﺒﻠﯿﻎ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ.

3) ﻗﯿﻤﺖ وﺗﻮزﯾﻊ:

ﺗﻮزﯾﻊ وﻗﯿﻤﺖ ﮔﺬاری ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺑﺎﯾﮑﺪﯾﮕﺮﻣﺮﺑﻮﻃﻨﺪوﻟﯽ اﯾﻦ ارﺗﺒﺎط درﻣﻮردﻣﺤﺼﻮﻻت ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺘﻔﺎوت اﺳﺖ. دﻟﯿﻞ اﯾﻦ ﺗﻔﺎوت ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎی ﺗﻮزﯾﻊ اﺳﺖ. ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪه ﻗﯿﻤﺖ ﻣﺤﺼﻮل راﻋﺎﻣﻞ اﺻﻠﯽ دراﻧﺘﺨﺎب ﮐﺎﻧﺎل ﺗﻮزﯾﻊ ﻣﯽ داﻧﺪ.

افزایش رتبه در موتورهای جستجو همچون Google,Bing,Yahoo با درج آگهی در سایت آگهی و نیازمندی تبلیغات رایگان mycityad.ir امکان پذیر است. آگهی های ستاره دار درج شده در سایت نیازمندی mycityad.ir بهینه سازی می شوند و در لیست اول نتایج گوگل دیده می شوند که این خود باعث افزایش معرفی خدمات شما به بازدیدکنندگانتان می شود.

ادامه‌ی خواندن

ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ

ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ و ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫﺎی اﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ

ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ در ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻋﺒﺎرت ﺑﻮد از روش ﺟﻤﻊ آوری و ﺗﺠﺰﯾﻪ و ﺗﺤﻠﯿﻞ اﻃﻼﻋﺎت ﺑﺮای ﮐﻤﮏ ﺑﻪ ﻣﺪﯾﺮان در اﺧﺬ ﺗﺼﻤﯿﻤﺎت ﻣﻄﻠﻮب ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ.

اﻣﺎ در دﻫﻪ 1990، ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ ﯾﮑﯽ از اﺟﺰای ﻣﮑﻤﻞ ﻣﺮاﺣﻞ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﯿﺮی ﺗﻠﻘﯽ ﺷﺪ. اﻧﺠﻤﻦ ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ اﻣﺮﯾﮑﺎ ﺟﺪﯾﺪ ﺗﺮﯾﻦ ﺗﻌﺮﯾﻒ از ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ را ﺑﻪ اﯾﻦ ﺷﺮح ﻋﺮﺿﻪ ﮐﺮده اﺳﺖ:

ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ ﻋﺒﺎرت اﺳﺖ از ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ارﺗﺒﺎﻃﺎت ﻻزم را ﺑﯿﻦ ﻣﺼﺮف ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن، ﺧﺮﯾﺪاران، ﻋﺎﻣﻪ ﻣﺮدم و ﻣﺪﯾﺮان ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ، از ﻃﺮﯾﻖ ﺗﺒﺪل اﻃﻼﻋﺎت ﺑﺮﻗﺮار ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

با درج آگهی در سایت آگهی و تبلیغات نیازمندی رایگان آگهی شهر من بنشانی mycityad.ir میتوانید خدمات خود را معرفی نمایید و همچنین آگهی شما به هنگام جستجو در موتورهای جستجو Google,Bing,Yahoo,Ask در صفحه نخست لیست نتایج دیده خواهد شد.

برخی از رتبه های سایت تبلیغات رایگان آگهی شهر من mycityad.ir بشرح زیر اعلان می شوند:

ادامه‌ی خواندن

ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی اﺳﺘﺮاﺗﮋﯾﮏ ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ

ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی اﺳﺘﺮاﺗﮋﯾﮏ ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ

ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی اﺳﺘﺮاﺗﮋﯾﮏ ﺑﺎ ﮔﺮاﯾﺶ ﺑﺎزار ﯾﮏ ﻓﺮاﯾﻨﺪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ اﯾﺠﺎد و ﺣﻔﻆ ﺗﻌﺎدل ﻣﻨﻄﻘﯽ ﺑﯿﻦ اﻫﺪاف، ﻣﻨﻌﺒﻊ و ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﻫﺎی ﻣﺘﻐﯿﺮ و ﻣﺘﺰﻟﺰل ﺑﺎزار ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ را ﺑﻪ ﻋﻬﺪه دارد و ﻫﺪف آن اﯾﺠﺎد ﯾﺎ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﮐﺎر و ﻣﺤﺼﻮل ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر دﺳﺘﯿﺎﺑﯽ ﺑﻪ رﺷﺪ و ﺳﻮد رﺿﺎﯾﺘﺒﺨﺶ اﺳﺖ. ﺗﺎ دﻫﻪ 1970، ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی اﺳﺘﺮاﺗﮋﯾﮏ ﺑﺮای ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ ﻣﻌﻨﺎ و ﻣﻔﻬﻮﻣﯽ ﻧﺪاﺷﺖ و ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﻋﻤﻠﯿﺎﺗﯽ ﻣﯽ ﭘﺮداﺧﺘﻨﺪ. ﺑﺎ اﻓﺰاﯾﺶ ﻗﯿﻤﺖ ﻧﻔﺖ در اﯾﻦ دﻫﻪ از ﯾﮏ ﺳﻮ و اﻓﺰاﯾﺶ ﺗﻮرم، ﺑﯿﮑﺎری و رﻗﺎﺑﺖ از ﺳﻮی دﯾﮕﺮ، ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﺎ روش ﻫﺎی ﻗﺒﻠﯽ ﻗﺎدر ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ؛ﻟﺬا ﻓﺮاﯾﻨﺪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﺟﺪﯾﺪی ﺑﺮای رﻓﻊ ﻣﺸﮑﻼت ﭘﯿﺸﻨﻬﺎد ﺷﺪ. اﯾﻦ ﻓﺮاﯾﻨﺪ ﺳﻪ رﮐﻦ اﺳﺎﺳﯽ دارد.

با درج آگهی در سایت آگهی تبلیغات نیازمندی آگهی شهر من بنشانی mycityad.ir در صفحه اول موتورهای جستجو همچون Google,Bing دیده خواهید شد.

برخی از رتبه های سایت آگهی شهر من در موتورجستجوی Google در کلید واژه های زیر:

درج تبلیغات دوربین :: سایت mycityad.ir رتبه یک صفحه یک Google می باشد.

درج تبلیغ دوربین :: سایت mycityad.ir رتبه یک صفحه یک Google می باشد

درج آگهی دوربین :: سایت mycityad.ir رتبه یک صفحه یک Google می باشد.

درج نیازمندی دوربین :: سایت mycityad.ir رتبه سه صفحه یک Google می باشد.

ادامه‌ی خواندن

  • نیازمندیهای همشهری همدان
  • googleنیازمندیهای همشهری

سریال نود 32

Username: TRIAL-0111536947
Password: vtmccxrhfe
Username: TRIAL-0111536922
Password: jju2hradut
Username: TRIAL-0111536919
Password: 66x4s53jjb
Username: TRIAL-0111537016
Password: 63b82un74s
Username: TRIAL-0111537011
Password: n8r8krex2m
Username: TRIAL-0111537009
Password: rkadr74dnv
تاریخ بروزآوری: 1393/02/10

 

سریال های نود 32

سریال های نود 32 برای آپدیت آنتی ویروس نود 32 – تاریخ درج سوم اردیبهشت 1393

Username: TRIAL-0111081960
Password: rte66pfsku

Username: TRIAL-0111081957
Password: nbracdp5d7

Username: TRIAL-0111081953
Password: eh3kce6sdx

Username: TRIAL-0111085484
Password: vr62u9x53t

Username: TRIAL-0111085386
Password: 76x3n83pcx

Username: TRIAL-0111085350
Password: dfhhbdvpp5

برای درج آگهی و تبلیغات آنتی ویروس از قبیل تبلیغ خرید لایسنس انتی ویروس میتوانید در سایت آگهی و تبلیغات آگهی شهر من ثبت نام نمایید و تبلیغ خود را به ثبت برسانید.