بایگانی دسته‌بندی‌ها: آگهی شهر

آگهی و تبلیغات شهری

درمان سفیدی مو بروش طبیعی و گیاهی

آیا موهای شما نیز در سن جوانی شروع به سفید شدن کرده است؟ آیا از اینکه موهایتان زود سفید شده است ناراحت هستید؟ آیا تا به حال به فکر درمان سفیدی موهای خود بوده اید؟ آیا همیشه این سوال برایتان مطرح بوده است که میشود دوباره موهایم به رنگ طبیعی خودشان برگردند و از حالت سفیدی در بیایند؟ آیا استفاده از رنگ موی شیمیایی باعث افزایش سفیدی موهای شما شده است؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه مطلب یاریگر ما باشید.

ادامه‌ی خواندن

افزایش تولید رنگدانه سازی طبیعی مو با روش گیاهی 09120852440

افرادی که چند تار موی سفید دارند و تعداد این تار موها در سر آنها به حدی است که موجب نارضایتی آن ها می شود، می توانند از تونیک رفع سفیدی مو استفاده کنند. وعصاره گیاه آقطی موجود در آن برای جلوه بیشتر موهای شان استفاده کنند. برای تهیه این محلول، گیاه آقطی و آب را در ظرفی بریزید و روی حرارت ملایم بگذارید تا بجوشد. پس از 10 دقیقه عصاره ای از این گیاه به دست می آید که ماساژ این عصاره روی سر و موها موجب تیره رنگ شدن موهای سفید می شود.

در تونیک رفع سفیدی مو عصاره آقطی استفاده شده است و در صورت خرید این تونیک نیازی به خرید رنگ مو نخواهید داشت زیرا موجب می شود که رنگدانه سازی طبیعی خود مو مجددا انجام شود و مو رنگ طبیعی خودش را بدست آورد.

ثبت سفارش خرید پستی اینترنتی تحویل درب منزل با گارانتی تونیک رفع سفیدی مو 09120852440 یا 09026665040

ادامه‌ی خواندن

بسته سفید کننده دندان وایت اسمایل آلمانی 5040

ثبت سفارش خرید بسته سفید کننده دندان 5040 : 09120852440 – 09141776345
طی چندین سال اخیر صنعت بلیچینگ در کشور های اروپایی رواج پیدا کرده و دارای طرفداران بسیاری است،کمپانی وایت اسمایل که یک کمپانی آلمانی است،یکی ازپرطرفدارترین تولیدکنندگان محصولات سفید کننده دندان است که محصول جدید خود موسوم به home bleaching که سفید کننده دندان جهت مصارف در منزل و بدون نیاز به دندانپزشک میباشد،را به تازگی وارد بازار نموده است.این محصول با دارا بودن کربماید پراکساید 16% و هیدروژن پراکساید 5% که هردو از مواد اصلی سفید کننده دندان در اثر اکسیده شدن رنگهای دندان میباشند طی دوره مصرف 12-15 روزه لبخندی زیبا و دندانهایی سفید برای شما به ارمغان خواهد آورد. ادامه‌ی خواندن

جزوه آزمون دکتری نرم افزار کامپیوتر

اگر دانشجو یا دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر هستید و میخواهید در کنکور دکتری تخصصی نرم افزار کامپیوتر شرکت کنید کافیست به جزوات و منابع طرح سوال آزمون دکتری تخصصی دسترسی یابید تا با مطالعه و تسلط یافتن بر موارد و بحثهای مطرح شده در دروس در آزمون دکتری نرم افزار شرکت کرده و ضریب قبولی خود را افزایش دهید. سایت Academiya.ir بعنوان تنها مرجع تهیه کننده جزوات و منابع سوال کنکور دکتری تخصصی نرم افزار میتواند یاریگر و راهنمای شما در کنکور دکتری نرم افزار کامپیوتر باشد. برای تهیه بسته دکتری با 09141776345 یا 09120852440 تماس بگیرید. ادامه‌ی خواندن

نتیجه نهایی آزمون دکتری تخصصی 95 دانشگاه آزاد اسلامی

سلام دوستان و کاربران گرامی سایت Academiya.ir

همانطور که مستحضر هستید نتایج آزمون دکتری تخصصی سال 1395 دانشگاه آزاد اسلامی قبلا اعلان شده بود که تا نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد ولی تا به حال در سایت اعلام نتایج آزمونها صرفا تا این لحظه نتایج زیر قابل رویت می باشد.

آخرین نتایج اعلام شده
10 خرداد 95
نتیجه دوره دکتری تخصصی پژوهش محور سال 1395
10 خرداد 95
نتیجه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی سال 1395
10 خرداد 95
کارنامه آزمون دکتری تخصصی سال 1395(برای داوطلبانی که به مرحله مصاحبه راه نیافته اند)
29 اردیبهشت 95
نتیجه آزمون دکتری تخصصی سال 1395

برای اینکه دعوت به مصاحبه دکتری تخصصی نرم افزار کامپیوتر شوید کافیست جزوات بسته دکتری نرم افزار را از Academiya.ir سفارش دهید تا درب منزل از پست پیشتاز تحویل بگیرید. 6 DVD کامل برایتان ارسال می گردد.

مصاحبه دکتری آزاد

با سلام
با توجه به اینکه بسیاری از دوستان خود را برای مصاحبه دکترا آماده می کنند، از امروز نکاتی را برای داشتن مصاحبه ای موفق در روز مصاحبه ارائه می نماییم!!!

برای اینکه در مصاحبه علمی دانشگاه آزاد اسلامی موفق باشید لازم است که این نکات مصاحبه دکتری را رعایت کنید. ادامه‌ی خواندن

زمان و آدرس محل مصاحبه برای دعوت شدگان آزمون دکتری تخصصی 95

واجدین شرایط دعوت به مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است هرگونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تالیف که در زمینه های مربوط به این رشته دارند ، به انضمام ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد خود را همراه داشته باشند.
دعوت به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی هیچگونه حقی برای داوطلب کنکور دکتری آزاد اسلامی ایجاد نمی نماید و عدم حضور در جلسه مصاحبه دکتری به منزله انصراف از پذیرش آزمون دکتری می باشد.
نتیجه نهایی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی پس از انجام مصاحبه علمی مشخص و توسط مرکز سنجش و پذیرش اعلام خواهد شد.

تاریخ ، زمان و آدرس محل مصاحبه برای دعوت شدگان به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1395

از آنجائیکه تاریخ ، زمان و محل مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 95 به تدریج اعلام می شود لازم است قبل از اقدام به جستجو از فهرست عناوین رشته هایی که زمان و محل مصاحبه آنها اعلام شده است از طریق همین سامانه اطلاع حاصل نمایید.

برای موفقیت در آزمون دکتری تخصصی سال 1396 میتوانید جزوات دکتری نرم افزار را از Academiya.ir یا شماره 09141776345 تهیه بفرمایید و در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کنید و دعوت به مصاحبه شوید.

ادامه‌ی خواندن

جک DNCB فستو

جک DNCB فستو

جک DNCB فستو نسل دوم سیلندرهای پروفیل آلومینیومی Festo بعد از نمونه ی بسیار موفق و پر فروش جک DNC فستو می باشد. جک DNCB فستو به لحاظ فنی با نمونه ی پیشین خود به لحاظ ساختار داخلی و پکینگ ها متفاوت است و البته به لحاظ قیمت نیز پایین تر از مدل قبلی است. به نوعی می توان طراحی و تولید جک DNCB فستو را مقدمه ای بر تغییر نسل جک های پیستونی فستو دانست و این جک را طرح اولیه تولید جک های DSBC و DSBG دانست.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش جک DNCB فستو میتوانید با شرکت MyCityAd.ir به شماره 02133964139  یا 02133993124 تماس حاصل فرمایید. ادامه‌ی خواندن

انگل ولو VZXF فستو

انگل ولو VZXF فستو

انگل ولو در حقیقت یک اکچویتور پنیوماتیکی با طراحی پاپت سیت و فنر برگشت است که مسیر عبور سیال را تحت عنوان یک شیر ۲/۲ باز و بسته می کند. از آنجاییکه در انگل ولو، قسمت تحریک شیر از مسیر عبور جریان فاصله دارد، مکانیزم طراحی آن به نحوی است که فلوی عبوری بالا بوده و می توان با تمهیداتی ضد انفجار بودن آن را تضمین نمود.
انگل ولو VZXF فستو طوری طراحی شده است که سیالهای با ویسکوزیته تا ۶۰۰ میلی متر مربع بر ثانیه از آن عبور می کند.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش انگل ولو VZXF فستو میتوانید با شرکت MyCityAd.ir به شماره 02133964139  یا 02133993124 تماس حاصل فرمایید. ادامه‌ی خواندن

خرید لیست قیمت فروش phoenix contact

شرکت آلمانی Phoenix Contact با بیش از نود سال سابقه و تولید بیش از سی هزار نوع محصول یکی از معروفترین شرکتهای جهان در زمینه برق الکترونیک و اتوماسیون صنعتی می باشد و با شعار Inspiring innovation  محصولات خود را در هشت گروه مختلف با بهترین کیفیت و قیمت مناسب ارایه می نماید.

  •  Power supply units and surge protection
  • Interface technology and switching devices
  • Control technology, I/O systems and automation infrastructure
  • PCB Connection technology and electronic housing
  • Connection technology for field devices
  • Modular terminal blocks
  • Sensor/actuator cabling and industrial plug-in connectors
  • Marking systems and tools and mounting materials

شرکت MyCityAd.ir به عنوان نمایندگی فروش محصولات فونیکس کنتاکت کلیه اقلام فوق الذکر را در ایران ارایه نموده و مسولیت ضمانت و خدمات پس از فروش آن را بر عهده دارد. ادامه‌ی خواندن

بهینه سازی سایت / سیو/ سئو/ سئوساز / سئوگر / سئوکار

 بهینه سازی برای موتور جستجو (SEO) روند موثر بر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج غیر پولی یا رایگان یک موتور جستجو است. نتایج جستجو اغلب به عنوان نتایج طبیعی یا اورگانیک اشاره می شود. به طور کلی، با کسب رتبه بالاتر در نتایج موتور جستجو از طریق بهینه سازی وب سایت  بازدید بالایی بدست می اورید و ترافیک اینترنتی جذب خواهید کرد. SEO ممکن است انواع مختلف جستجو، را هدف قرار دهد از جمله جستجوی تصویر، جستجوی محلی، جستجوی ویدیو، جستجوی علمی جستجو اخبار و موتورهای جستجو صنعت خاص.

تیم سئو و بهینه سازی سایت آریاکدرز با بکارگیری جدیدترین متد های بهینه سازی وب سایت می توانند رتبه سایت شما را تا اولین صفحه گوگل افزایش دهند. این افزایش رتبه می تواند با چندین لینک و حتی تا اولین لینک ادامه یابد.

سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.

ادامه‌ی خواندن

شیر برقی

برای سفارش گذاری شیر برقی Air Control , LMC , Mindmanمی توانید با شماره 02133964139-02133993124 شرکت MyCityAd.ir تماس بگیرید.
شیر برقی 2-2 تنه کوچک سایز 1/8
شیر برقی تک 2-3 تنه کوچک سایز 1/8
شیر برقی مینیاتوری 2-5 تک سایز 1/8
شیر برقی 2-5 تک سایز 1/8
شیر برقی 2-5 دوبل سایز 1/8
شیر برقی 3-5 دوبل سایز 1/8
شیر برقی 2-3 تک سایز 1/4
شیر برقی 2-5 تک سایز 1/4
شیر برقی تک 2-5 تک 1/4 نامور
ادامه‌ی خواندن

پنوماتیک

برای استعلام قیمت فروش برای خرید انواع شیرهای پنوماتیک از قبیل شیرهای دستی برقی تک بوبین و دو بوبین – شیرهای سیگنال باد. ،انواع جک های پنوماتیک در مدلهای یک طرفه ، دوطرفه جک های کمپکت ، جک های قلمی جک های راهنما دار با قطر و کورس های مختلف. انواع اتصالات از قبیل: اتصالات مستقیم – زانویی- رابط- سه راهی – فلو بین راهی – فلو سرجکی – رابط تابلویی- گان هوا – کو پلینگ های نری و مادگی اگزوز های پلاستیکی و برنجی میتوانید با فروشگاه پنو پخش بشماره 02133995816 , 02133913439 تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را به info@hpi-co.ir ارسال کنید . بعد از بررسی کارشناسان فنی شرکت MyCityAd.ir با شما تماس گرفته می شود.
ادامه‌ی خواندن

نمایندگی انحصاری فروش CTC در ایران

برای خرید انواع سنسور شتاب CTC میتوانید با شرکت MyCityAd.ir بنشانی ctconline.ir تماس حاصل فرمایید. فعالیت های اصلی شرکت ctc در زمینه تولید سنسورهای شتاب سنج و کابل و اتصالات می باشد. محصولات شرکت ctc به طور خلاصه :

* Accelerometers (شتاب سنج ها )
* Hazardous Area Products CTC ( محصولات مخصوص محیط های پر خطر )
* Temperature Sensors ( سنسورهای دما )
* Cables and Connectors ( کابل و اتصالات )
* Signal Conditioner Enclosures
* Proximity Probes

برای استعلام قیمت خرید CTC برای اطلاع حضورتان جهت تهیه و فروش به مشتری یا خرید عمده و خرده میتوانید با 09141776345(021) تماس بگیرید یا به info@ctconline.ir یا info@hpi-co.ir ایمیل ارسال کنید.
محصولات CTC قابل ارایه توسط شرکت MyCityAd.ir عبارتند از : ادامه‌ی خواندن

بلور حراجی یا حراجی شیشه کاوه شوگا

بلور حراجی یا حراجی بلور چیست؟

برای خرید بلور حراجی کاوه از کارخانه بلور کاوه با قیمت نمایندگی کافیست با 09197066153 آقای رضا حسن زاده تماس حاصل فرمایید و سفارش خرید بلور برای پخش بلورجات در شهر و استان خویش را با ایشان مطرح سازید تا در اسرع وقت ممکن هماهنگی لازم در جهت ارسال سفارش خرید بلور برای شهر و استان شما انجام پذیرد.

تغییرات در صنعت حراجی شیشه و بلور بسیار سریع است.

چه بسا تغییرات زیادی نیز در آینده نزدیک در صنعت بلور و شیشه ایجاد شود.
در گروه صنعتی شیشه کاوه تمام برنامه ریزی ها و اقدامات باید براساس کیفیت مطلوب در جهت رضایتمندی مشتریان باشد
برای نیل به این هدف اصول زیر باید در کانون توجه کلیه همکاران حراجی بلور و شیشع قرار گیرد :
- دستیابی به کیفیت مطلوب در فروش حراجی بلور و شیشه
- خدمت رسانی مناسب به مشتریان بلور و شیشه
-ایجاد محیطی مساعد جهت کار فروش بلور و شیشه
- تعهد به مسیولیتهای اجتماعی ادامه‌ی خواندن

  • بلور کاوه ساوه

سامانه 09602 بانک صادرات

سامانه 09602 بانک صادرات

بانک صادرات ایران طلایه دار نظام بانکی کشور در ارایه خدمات نوین بانکی به منظور رفاه حال مشتریان گرامی و دسترسی سریع به خدمات مختلف بانکی، کاهش سفرهای شهری و مراجعات متعدد به شعب، سامانه صدای سپهر را راه اندازی کرده است.

مشتریان محترم میتوانند از طریق تماس با شماره تلفن 09602 و استفاده از شماره و رمز حساب خود به آسانی و در کمترین زمان ممکن از خدمات این سامانه بهره مند گردند. ( در صورتی که مشتری فاقد سپهر کارت باشد میتواند با مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب جهت اخذ رمز اقدام نماید).

برای دریافت درگاه بانکی اختصاصی به ePayBank.ir میتوانید مراجعه کنید و ثبت نام کنید.

ادامه‌ی خواندن

نمایندگی انحصاری فروش محصولات Nouva Fima نوافیما

شرکت MyCityAd.ir با در اختیار داشتن طیف وسیعی از محصولات نوافیما بصورت نمایندگی فروش فعالیت می نماید. برای استعلام قیمت رقابتی بازار با محصولات نو و خرید محصولات Nuova fima ایتالیایی میتوانید با Nuovafima.ir تماس حاصل فرمایید.
محصولات قابل عرضه برای فروش در زیر آورده می شوند:
MS1 DN40-50 Nuova fima
MS1 DN150 Nuova fima
MGS30 DN125 Nuova fima
MGS30/EXTRA DN125 Nuova fima
MGS32 DN125 Nuova fima
MGS8 DN250 Nuova fima
MGS18 DN40-50 Nuova fima
MGS18 DN63 Nuova fima
MGS18 DN100-150 Nuova fima
MGS20 DN63 Nuova fima
MGS20 DN100-150 Nuova fima
MGS19 DN100-150 Nuova fima
MGS21 DN100-150 Nuova fima
MGS22 DN100-150 Nuova fima
MGS44 DN100 Nuova fima
MGS36 DN100-150 Nuova fima
MGS40 DN100-150 Nuova fima ادامه‌ی خواندن

خرید فروش لیست قیمت تامین تهیه محصولات سیسکو Cisco

برای تهیه تامین محصولات سیسکو میتوانید با MyCityAd.ir تماس بگیرید.

If you want to buy Cisco product with inexpensive price,please contact with  en.hpi-co.ir

ادامه‌ی خواندن

قیمت محصولات ENERPAC 2015

The Enerpac business is a division of Actuant (NYSE: ATU), a $1.5 billion diversified global manufacturing company, and is headquartered in Menomonee Falls, Wisconsin. Enerpac primarily plays in the high-pressure hydraulics market with locations in North and South America, Europe, Africa, Russia, the Middle East, Asia, Australia, and New Zealand.[1] The business has 28 offices in 22 different countries and over 1,000 employees. Enerpac produces and globally distributes high-pressure hydraulic products. The business focuses on the design of products, from small cylinders to computer-operated lifting & positioning systems
If you want to buy Enerpac product, you can visit hpi-co.ir and contact with us
ادامه‌ی خواندن

جزوات منابع آزمون دکتری آزاد سیستم نرم افزاری 1395

مقدمه
با سلام، ضمن آرزوی توفیق الهی برای داوطلبان گرامی شرکت کننده در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمـه متمرکـز) سـال 1395 و با این امید که پذیرفته شدگان بتوانند در سنگرهای علم و ایمان، پاسدارانی شایسته برای حفاظت از حریم اسلام و تداوم بخـش دستاوردهای انقلاب اسلامی در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی باشند، نظر شما را به مندرجات این دفترچه معطوف میدارد.
از آنجائیکه ممکن است پس از قرار گرفتن فایل دفترچه راهنمای انتخاب رشته (این دفترچه) در سـایت سـازمان، تغییراتـی از طـرف معاونت آموزشی وزارت متبوع و یا دانشگاههای پذیرنده دانشجو به این سازمان اعلام گردد که ملاک عمـل قـرار خواهـد گرفـت، لـذا بـه داوطلبان توصیه میشود به تغییراتی که در قالب اطلاعیهها از طریق سایت سازمان اطلاع رسانی میشـود توجـه نمـوده و در ایـن راسـتا اقدامات لازم را انجام دهند. (ملاک عمل پذیرش دانشجو در آزمون براساس آخرین تغییراتی است که بصورت اطلاعیه رسمی و از طریـق سایت سازمان و هفته نامه پیک سنجش منتشر میگردد. عدم اطلاع از اطلاعیه های اعلام شـده هـیچگونـه حقـی بـرای داوطلبـان ایجـاد نمیکند).

 

برای خرید یا تهیه یا سفارش منابع جزوات سوالات کنکور دکتری تخصصی نرم افزار به Academiya.ir مراجعه کنید ادامه‌ی خواندن