رگلاتور پروپرشنال MPPES فستو

سفارش خرید رگلاتور پروپرشنال MPPES فستو

رگلاتور پروپرشنال مدل MPPES فستو در سایزهای ۱/۸، ۱/۴ و ۱/۲ اینچ و با دامنه کنترل های ۱ بار، ۲٫۵، ۶ و ۱۰ بار و با دو نوع سیگنال ورودی ۰-۱۰ ولت و ۴-۲۰ میلی آمپر قابل سفارش می باشد.
رگلاتور پروپرشنال مدل MPPES فستو یکی از پر مصرف ترین مدل های رگلاتور پروپرشنال و البته با دوام ترین و با کیفیت ترین رگلاتورهای پروپرشنال است. عملکرد رگلاتور پروپرشنال MPPES فستو به صورت است که با دریافت سیگنال ورودی به صورت ولتاژ یا آمپراژ، به نسبت پیش تنظیم فشار خروجی که بر روی لیبل محصول مشخص شده است، میزان فشار خروجی را کنترل می کند. برای مثال یک رگلاتور پروپرشنال MPPE فستو که فشار خروجی پیش تنظیم آن ۱۰ بار باشد و بوبین آن با سیگنال ۰-۱۰ ولت کار کند، نسبت تناظر ولتاژ به فشار خروجی یک به یک است؛ به این مفهوم که با اعمال سیگنال یک ولت، یک بار فشار از دهانه خروجی رگلاتور خارج می شود و به همین نسبت با اعمال سیگنال ۱۰ ولت بر روی بوبین، ۱۰ بار فشار خروجی از دهانه رگلاتور قابل تشخیص می باشد.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش رگلاتور پروپرشنال MPPES فستومیتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.نحوه سفارش گذاری خرید رگلاتور پروپرشنال MPPES فستو به شرح زیر است:
MPPES-3-1/8-10-420-B
MPPES-3-1/2-6-420-B
MPPES-3-1/4-2.5-010-B
کد اصلی محصول MPPES می باشد و از آنجاییکه رگلاتور در حقیقت یک شیر ۳/۲ می باشد، عدد ۳ نشان دهنده ی ۳/۲ بودن آن است. عدد بعدی سایز کانکشن رگلاتور است و بعد از آن یک عدد از ۱ تا ۱۰ می باشد که نشان دهنده ی فشار قابل کنترل توسط رگلاتور پروپرشنال MPPES فستو می باشد. عدد ۰۱۰ یا ۴۲۰ نیز مشخص کننده ی نوع سیگنال ورودی رگلاتور پروپرشنال است. حرف B مشخص می کند، این محصول نمونه ی بازنگری شده ی یک محصول قدیمی تر می باشد.

رگلاتور پروپرشنال رکسروت با مدل ۰ ۱۵۳ ۰۱۴ ۵۶۱ از سری ED05 یکی از کارآمدترین و خوش کاربرد ترین نمونه های رگلاتور پروپرشنال است. این محصول در رسته شیرهای پاپت ولو قرار می گیرد و لیک ندارد. در مورد سیم بندی و نصب سوکت آن نیز باید گفت در مقایسه با رگلاتورهای پروپرشنال مارک فستو که ۸ پین هستند وسایز سوکت به اصطلاح M12 است، در عوض این محصول دو سوکت مجزای سه پین دارد که در بسته بندی آن موجود است. یکی مخصوص برقی ۲۴ ولت ورودی و ارت، و دیگری مخصوص ورود و خروج فرمان.
از دیگر مشخصه های مثبت این محصول می توان به کنترل فشار ۰ تا ۱۰ بار با کمک اعمال فرمان ۰ تا ۱۰ ولت آنالوگ اشاره نمود. این مشخصه در رگلاتور پروپرشنال رکسروت سبب متناظر شدن ولتاژ ورودی با فشار خروجی می شود و لذا کنترل فشار نسبت یک به یک با اعمال ولتاژ دارد.
این رگلاتور دارای ۳ دهانه ورودی، خروجی و اگزوز است که در پشت آن قرار دارد. این امکان سبب شده است تا رگلاتور پروپرشنال رکسروت را بتوان به صورت بلوکی در کنار هم نیز نصب نمود. میزان ماکسیمم دبی عبوری برای این محصول ۱۰۰۰ لیتر در دقیقه است و این رگلاتور برای شروع کار به ۰٫۵ بار فشار احتیاج دارد.
رگلاتور پروپرشنال رکسروت مدل ۰ ۱۵۳ ۰۱۴ ۵۶۱ فشار را حداقل به مقدار ۶۰ میلی بار افزایش یا کاهش می دهد و با فشار ورودی حداکثر ۱۱ بار کار می کند. این محصول در حقیقت یک شیر ۳/۳ است که با یک بوبین ۲۴ ولت و تغییر مقدار ولتاژ می توان مسیرهای خروجی و اگزوز را کنترل و دهانه فشار را قطع و وصل نمود.
رگلاتور پروپرشنال رکسروت مدل ۰ ۱۵۳ ۰۱۴ ۵۶۱ در دمای محیطی ۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد بهترین عملکرد خود را دارد. بهتر است در هوای فشرده مورد استفاده در رگلاتور هی پروپرشنال دقت زیادی نمود. لذا بهتر است فیلتراسیون طوری باشد تا ذرات بالاتر از ۵ میکرومتر (میکرون) اجازه ورود به رگلاتور را نیابند. زیرا این موضوع سبب ایجاد آسیب های احتمالی زود هنگام به این محصول ارزشمند می شود.