رگلاتور فشار سری D فستو

سفارش خرید رگلاتور فشار سری D فستو

رگلاتور فشار سری D فستو یکی از انواع رگلاتور های تنظیم فشار فستو است که در حوزه فشاری ۰-۱۶ بار کار می کند. البته خروجی فشار و به نوعی دامنه تنظیم فشار رگلاتور فشار سری D فستو در بازه ۰٫۵ تا ۱۲ بار می باشد. البته با تغییراتی که در تیپ قطعه اضافه می شود، این نوع رگلاتور دامنه ۰٫۵ تا ۷ بار را هم می تواند کنترل کند. مکانیزم رگلاتور فشار سری D فستو در مدل D7 یک فنر محدود کننده افزایش فشار است که اجازه نمی دهد فشار سیستم از ۷ بار بالاتر برود.
رگلاتور فشار سری D فستو در چهار مدل میکرو، مینی، میدی و ماکسی قابل ارائه می باشد. مدل بندی ها طوری انتخاب شده اند که در هر مدل کانکشن ها و اوریفیس ها مقدار حجمی خروجی حداق و حداکثر خاصی دارد و بر اساس نیازمصرف کننده انتخاب می شود.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروشرگلاتور فشار سری D فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.نحوه سفارش گذار خرید  رگلاتور فشار سری D فستو به شرح زیر است:
LR-M5-D-MICRO
LR-1/8-D-7-MINI
LR-3/8-D-MIDI
LR-1-D-MAXI
در مورد رگلاتور فشار سری D فستو، تیپ فنی محصول با LR نشان می دهد که این محصول یک رگلاتور است. اعداد و حروف M5 و M7 و ۱/۸ و ۱/۴ و ۳/۸ و ۱/۲ و ۳/۴ و یک اینچ کانکشن های رگلاتور مورد درخواست را مشخص می کند. حرف D نشان گر طراحی و مدل خاص این رگلاتور و کلاً مجموعه قطعات آماده سازی هوای فشرده فستو با یک سری مشخصات ویژه آن است. عدد ۷ نشان دهنده ۷ باری بودن رگلاتور است و در نهایت جثه یا اندازه مورد درخواست مشتری با MICRO و MINI و MIDI و MAXI نشان داده می شود.