جک راهنمادار DFM فستو

جک راهنمادار DFM فستو

جک راهنمادار فستو با مدل DFM یک نمونه از انواع جک های راهنمادار فستو است که با یک شفت کاری و دو راهنما در طرفین کار می کند. در این نوع جک ها، میزان نیرو بستگی به قطر پیستون جک دارد و راهنما به منظور جلوگیری از چرخش شفت دارد. در مقایسه با برخی مدل ها مانند DPZ که دوشفت کاری دارند و داخل هردو پیستون است و حالت عدم چرخش از این طریق اعمال می شود، در مدل DFM که در نمای کلی سه شفت می بینید، دوتای آنها حکم راهنما دارد.
جک راهنمادار DFM فستو دارای قطر پیستون از قطر ۱۲ تا ۱۰۰ میلی متر و در کورس های ۲۵ تا ۱۰۰ در قطر پیستون های ۱۲،۱۶،۲۰،۲۵ و در قطر پیستون های ۳۲،۴۰،۵۰،۶۳،۸۰،۱۰۰ دارای کورس های ۲۵ تا ۲۰۰ میلی متر می باشد.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش جک راهنمادار DFM فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.

نحوه سفارش گذاریجک راهنمادار DFM فستو به شرح زیر است:
DFM-32-100-P-A-KF-B
DFM-N-63-80-B-P-A-GF
مدل جک همانطور که گفته شد DFM میباشد. قطر جک و کورس جک بعد از نام مدل جک مشخص می شود و مابین آنها یک فاصله قرار می گیرد. بعد از آن سفارش دهنده نوع ترمز سیلندر را مشخص می کنیم. اگر ترمز ثابت باشد حرف P و اگر قابل تنظیم باشد PPV را انتخاب می کنیم. حرف A در انتهای کد محصول به معنای تعبیه شدن مگنت در داخل پیستون جک می باشد. وجود KF در انتهای کد به مفهوم رول برینگی بودن راهنماها می باشد و حرکت سیلندر را بسیار نرم و بدون تنش می کند. این در حالیست که مدل GF دارای بوشن برنجی است که علاوه بر تاثیر در حرکت سیلندر، قیمت آن را هم پایین می آورد.
در خصوص وجود کد های B و N باید گفت، نمونه ای از این جک ها هست که دارای ترمز قابل تنظیم می باشند که پیشتر با کد PPV آنها را می شناختیم، اما در نمونه های جدید، به این شکل تغییر کد یافته اند.
موارد ذکر شده برای جک های DFM در مدل استاندارد آن می باشد. در مورد باقی موارد درخواستی، می بایست به مشخصه های مربوطه و کدهای اختصاص داده شده توجه نمود.