جک رادلس DGPL فستو

جک رادلس DGP فستو
جک رادلس فستو مدل DGPL فستو نمونه ای دیگر از جک های رادلس یا بدون شفت است که به وسیله یک راهنمای ضد سایش و قوی، به نوعی مقاوم تر و مستحکم تر شده و آمادگی انجام وظایف سنگین تر را دارد. این راهنما به دوصورت GF یا KF می باشد. راهنماهای GF سفید رنگ است در حالیکه راهنمای KF مشکی است. این تفاوت در کالکسه یا پیستون متحرک جک هم به چشم می خورد. در مدل GF گایدها بوش برنجی هستند در حالیکه در مدل KF رول برینگ بین گاید و کالکسه ی پیستون قرار گرفته است و سرعت و نرمی حرکت را تضمین می کند.
مکانیزم داخلی جک رادلس DGP , DGPL

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش جک رادلس DGP فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.
نحوه سفارش گذاری جک رادلسFesto DGP  برای خرید به شرح زیر است:
DGPL-32-100-PPV-A-KF-B
DGPL-63-900-PPV-A-GF-B
مدل جک همانطور که گفته شد DGPL میباشد. قطر جک و کورس جک بعد از نام مدل جک مشخص می شود و مابین آنها یک فاصله قرار می گیرد. بعد از آن سفارش دهنده نوع ترمز سیلندر را مشخص می کنیم. اگر ترمز ثابت باشد حرف P و اگر قابل تنظیم باشد PPV را انتخاب می کنیم؛ که البته در جک رادلس DGPL فستو تنها ترمز قابل تنظیم قابل سفارش است و درخواست دیگر حالت سفارشی می شود. حرف A در انتهای کد محصول به معنای تعبیه شدن مگنت در داخل پیستون جک می باشد. وجود KF در انتهای کد به مفهوم رول برینگی بودن راهنماها می باشد و حرکت سیلندر را بسیار نرم و بدون تنش می کند. این در حالیست که مدل GF دارای بوشن برنجی است که علاوه بر تاثیر در حرکت سیلندر، قیمت آن را هم پایین می آورد.
موارد ذکر شده برای جک های DGPL در مدل استاندارد آن می باشد. در مورد باقی موارد درخواستی، می بایست به مشخصه های مربوطه و کدهای اختصاص داده شده توجه نمود.