رگلاتور پروپرشنال MPPE فستو

رگلاتور پروپرشنال مدل MPPE فستو در سایزهای ۱/۸، ۱/۴ و ۱/۲ اینچ و با دامنه کنترل های ۱ بار، ۲٫۵، ۶ و ۱۰ بار و با دو نوع سیگنال ورودی ۰-۱۰ ولت و ۴-۲۰ میلی آمپر قابل سفارش می باشد.
رگلاتور پروپرشنال مدل MPPE فستو یکی از پر مصرف ترین مدل های رگلاتور پروپرشنال و البته با دوام ترین و با کیفیت ترین رگلاتورهای پروپرشنال است. عملکرد رگلاتور پروپرشنال MPPE فستو به صورت است که با دریافت سیگنال ورودی به صورت ولتاژ یا آمپراژ، به نسبت پیش تنظیم فشار خروجی که بر روی لیبل محصول مشخص شده است، میزان فشار خروجی را کنترل می کند. برای مثال یک رگلاتور پروپرشنال MPPE فستو که فشار خروجی پیش تنظیم آن ۱۰ بار باشد و بوبین آن با سیگنال ۰-۱۰ ولت کار کند، نسبت تناظر ولتاژ به فشار خروجی یک به یک است؛ به این مفهوم که با اعمال سیگنال یک ولت، یک بار فشار از دهانه خروجی رگلاتور خارج می شود و به همین نسبت با اعمال سیگنال ۱۰ ولت بر روی بوبین، ۱۰ بار فشار خروجی از دهانه رگلاتور قابل تشخیص می باشد.
نحوه سفارش گذاری خرید رگلاتور پروپرشنال MPPE فستو به شرح زیر است:
MPPE-3-1/8-10-420-B
MPPE-3-1/2-6-420-B
MPPE-3-1/4-2.5-010-B
کد اصلی محصول MPPE می باشد و از آنجاییکه رگلاتور در حقیقت یک شیر ۳/۲ می باشد، عدد ۳ نشان دهنده ی ۳/۲ بودن آن است. عدد بعدی سایز کانکشن رگلاتور است و بعد از آن یک عدد از ۱ تا ۱۰ می باشد که نشان دهنده ی فشار قابل کنترل توسط رگلاتور پروپرشنال MPPE فستو می باشد. عدد ۰۱۰ یا ۴۲۰ نیز مشخص کننده ی نوع سیگنال ورودی رگلاتور پروپرشنال است. حرف B مشخص می کند، این محصول نمونه ی بازنگری شده ی یک محصول قدیمی تر می باشد.