سامانه واریز جمعی بانک صادرات ایران

سامانه واریز جمعی بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران، طلایه دار خدمات نوین بانکی در راستای گسترش بانکداری الکترونیک خدمتی دیگر با نام سامانه واریز جمعی را به مدیران صنایع، سازمانها و شرکتها ارایه نموده است.

اهداف بانک صادرات ایران

با استفاده از این سامانه، کلیه شرکتها و سازمانهای عضو، قادر خواهند بود حقوق، پاداش و سایر وجوه پرداختی به کارکنان زیر مجموعه خود را ( بدون محدودیت در تعداد) به حساب آنان واریز کنند. همچنین با استفاده از این سامانه، شرکتها ( به طور مثال شرکتهای بیمه ) میتوانند انواع واریزهای جمعی را به حسابهای مشتریان خود سریعترین روش انجام دهند.

نکته : کلیه واریز ها در این سیستم به صورت آفلاین می باشد.

 مزایای سامانه واریز جمعی بانک صادرات ایران

  1.  بارگذاری مستقیم فایل واریز جمعی در سرورهای بانک توسط خود شرکت از طریق اینترنت ( به منظور امنیت کامل و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده)
  2. مراجعه شرکتها به شعب بانک جهت تحویل چک، CD یا فلاپی حاوی فایل واریز جمعی
  3. امنیت بالا به دلیل استفاده از دستگاه رمز یاب (Token) جهت ورود به سامانه واریز جمعی
  4. امکان درج شرح انتخابی توسط شرکت در صورتحساب تراکنش های واریز جمعی کارکنان و یا مشتریان شرکت.
  5. امکان رویت گزارش صحت و یا عدم صحت فایل بارگذاری شده توسط شرکت ( وضعیت فایل از طریق اینترنت به صورت خودکار همراه با تعداد و جمع مبلغ ارائه می گردد )
  6. امکان دریافت فایل نتیجه پرداخت جمعی از طریق اینترنت پس از انجام عملیات ( پرداختهای موفق و ناموفق به علت مسدودی و یا عدم صحت شماره حساب و عدم وجود وجه کافی …. )
  7. در صورت عدم وجود وجه کافی در حساب واریز جمعی جهت انجام کامل عملیات، واریز وجه به رتتیب رکوردهای فایل ارسالی تا اتمام وجه در حساب صورت می پذیرد و بقیه واریزها انجام نمی گردد.
  8. در این سیستم، شرکتها قادر خواهند بود ریز تراکنش های واریزی خود ( حقوق یا واریز جمعی ) به حسابهای کارکنان و یا مشتریان را در هر مرحله به تفکیک تاریخ با اطلاعات کامل ( شماره حساب واریزی ، نام و نام خانوادگی صاحب حساب، مبلغ واریزی، تاریخ واریز) مشاهده نمایند.
  9. همچنین در این سیستم امکان دیدن کلیه واریزها به یک حساب مشخص در بازه زمانی قابل انتخاب وجود دارد.
  10. نحوه عضویت : مشتری تنها با یک بار مراجعه به یکی از شعب بانک صادرات ایران جهت افتتاح حساب واریز جمعی و تکمیل فرم عضویت، عضو این سامانه می شود و پس از دریافت دستگاه رمز یاب ( Token) قادر به انجام عملیات مورد نظر خواهد بود.

 

برای درج آگهی بانکی یا ثبت تبلیغات شهری و استانی برای بانک شعب خود میتوانید با 09141776345 تماس حاصل فرمایید و یا به ePayBank.ir مراجعه کنید.