جک DNCB فستو

جک DNCB فستو

جک DNCB فستو نسل دوم سیلندرهای پروفیل آلومینیومی Festo بعد از نمونه ی بسیار موفق و پر فروش جک DNC فستو می باشد. جک DNCB فستو به لحاظ فنی با نمونه ی پیشین خود به لحاظ ساختار داخلی و پکینگ ها متفاوت است و البته به لحاظ قیمت نیز پایین تر از مدل قبلی است. به نوعی می توان طراحی و تولید جک DNCB فستو را مقدمه ای بر تغییر نسل جک های پیستونی فستو دانست و این جک را طرح اولیه تولید جک های DSBC و DSBG دانست.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش جک DNCB فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.
نحوه سفارش گذاری جک DNCB فستو جهت خرید به شرح زیر است:
DNCB-50-100-PPV-A
مدل جک همانطور که گفته شد DNCB میباشد. قطر جک و کورس جک بعد از نام مدل جک مشخص می شود و مابین آنها یک فاصله قرار می گیرد. بعد از آن سفارش دهنده نوع ترمز سیلندر را مشخص می کنیم. اگر ترمز ثابت باشد حرف P و اگر قابل تنظیم باشد PPV را انتخاب می کنیم. حرف A در انتهای کد محصول به معنای تعبیه شدن مگنت در داخل پیستون جک می باشد. موارد ذکر شده برای جک های DNCB در مدل استاندارد آن می باشد. در مورد باقی موارد درخواستی، می بایست به مشخصه های مربوطه و کدهای اختصاص داده شده توجه نمود.