زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 95

زمان اعلام نتایج  آزمون دکتری دانشگاه آزاد در سال 95

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵-۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون بر روی سایت این دانشگاه قرار گرفت.

نتایج اولیه آزمون دکتری۱۳۹۵ آزاد درحالی اعلام شد که حضور یا عدم حضور در مصاحبه تنها اطلاعات این کارنامه عجیب بود. به گزارش Academiya.ir بنا بر اعلام معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، در کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی تنها دعوت به مصاحبه دکتری تخصصی رشته مثلا مهندشی نرم افزار کامپیوتر یا مردودی درج شده و نمره و رتبه درج نمی‌شود و چنان‌چه داوطلب به مصاحبه دعوت شده باشد، از ۱۰ روز آینده زمان‌بندی در خصوص مصاحبه در سایت WWW.AZMOON.NET درج شده و اطلاع‌رسانی از طریق سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی نیز انجام می‌شود.

گفتنی است دراین مرحله انتخاب‌های داوطلبان آزمون دکتری بررسی نشده و بررسی فقط بر اساس نمره کسب‌شده در آزمون کتبی بررسی صورت گرفته و بعد از مصاحبه و مشخص شدن نمره مصاحبه و نمره نهایی داوطلبان، انتخاب‌ها بررسی شده و پردازش نهایی صورت خواهد گرفت و نتایج دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی نیمه دوم شهریور 95 اعلام خواهد شد.

به گزارش آکادمیا ، دکتر بهروز دانشیان با اعلام این خبر اظهار کرد: زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۴ امروز، چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت بوده و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com از نتیجه خود مطلع شوند.

وی افزود: آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری تخصصی ۹۵ که شماره داوطلبی خود را در اختیار ندارند، می توانند از طریق وارد کردن مشخصات فردی همچون نام و نام خانوادگی – نام پدر – شماره شناسنامه و یا  از طریق تلفن گویا به شماره ۴۷۴۳ و انتخاب کلید شماره ۳ و ارائه اطلاعات درخواستی نسبت به دریافت شماره داوطلبی اقدام و سپس با مراجعه به سامانه این مرکز نسبت به مشاهده نتیجه خود اقدام کنند.  در نتیجه اعلام شده رتبه نیامده است و صرفا عبارت نتيجه دعوت به مصاحبه در رشته مهندسي کامپيوتر- نرم افزار ذکر میگردد.

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه اعلام نتایج نهایی از طریق شماره داوطلبی صورت می گیرد، گفت: داوطلبان ضرورت دارد در حفظ و نگهداری شماره داوطلبی خود دقت لازم را داشته باشند.

همچنین وی اعلام کرد : تاریخ و چگونگی انجام مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.

دانشیان در پایان گفت: زمان اعلام نتایج اولیه دوره‌های بدون آزمون و پژوهش محور دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً اعلام خواهد شد.

در صورتیکه میخواهید در آزمون دکتری سال 1396 موفق شوید و دعوت به مصاحبه گردید بسته دکتری نرم افزار را از سایت Academiya.ir تهیه بفرمایید . ما با چند سال تجربه در زمینه دکتری میتوانیم یاریگر شما در این آزمون باشیم.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد آخرین جزئیات انتشار کارنامه آزمون دکتری تخصصی ۹۵ این دانشگاه را تشریح کرد.
فرهاد حسین زاده لطفی گفت: پیرو اعلام نتایج اولیه دعوت به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی، کارنامه آن دسته از داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کتبی که موفق به کسب حد نصاب نمره لازم برای حضور در مصاحبه علمی نشدند، از روز دوشنبه ۱۰ خرداد برروی سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.com قرار می گیرد و داوطلبان با وارد کردن مشخصات آزمونی می توانند کارنامه خود را دریافت کنند.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد ادامه داد: در خصوص آن دسته از داوطلبان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که موفق به کسب حد نصاب نمره لازم برای دعوت به مصاحبه علمی شده اند نیز با توجه به اینکه قبولی نهایی آنان بر اساس ۷۵ درصد نمره کتبی به همراه ۲۵ درصد مصاحبه علمی بعد از برگزاری جلسات مصاحبه، محاسبه و مشخص خواهد شد بنابراین کارنامه داوطلبان دعوت به مصاحبه دکتری پس از انجام مصاحبه علمی و محاسبه نمره کل، در نیمه دوم شهریور به اطلاع خواهد رسید. پذیرفته شدگان نهایی دکتری تخصصی دانشگاه آزاد بر اساس نمره کسب کرده موظف هستند دروسی را به عنوان جبرانی در ابتدای دوره دکتری تخصصی بگذرانند که این موضوع هنگام اعلام نتایج نهایی به اطلاع پذیرفته شدگان می رسد.

در سال 1394 و 1393 نتایج دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در دهه اول اردیبهشت ماه منتشر شده بود ولی امسال نتایج دکتری بنظر در اوایل دهه اول خرداد ماه یا اواخر اردیبهشت 1395 منتشر خواهد شد. آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵ دانشگاه آزاد ۹ بهمن ماه سال ۹۴ برگزار شد. همزمان با اعلام نتایج اولیه از داوطلبان واجد شرایط برای انجام مصاحبه دعوت می‌شود. رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 1395  و زمان دعوت به مصاحبه آزمون دکتری سال ۹۵ دانشگاه آزاد در اردیبهشت‌ ماه 1395 خبر داده است.

روال پذیرش و اعلام نتایج دانشگاه آزاد اسلامی برای مقطع دکتری بدین صورت می باشد که ابتدا برای شما یک کارنامه به نمایش گذارده می شود تا نتیجه علمی خویش را در قالب نمره مشاهده نمایید و در بخش وضعیت آن بیان می شود که مثلا دعوت به مصاحبه شدید. البته امسال احتمال دارد که با توجه به ابلاغ اجرای قانون پذیرش دکتری صرفا برای دانشگاههایی که حد نصاب تراز علمی را داشتید دعوت به مصاحبه شوید و یا ممکن است مثل سالهای قبل همه دعوت به مصاحبه برای واحد علوم تحقیقات تهران شوند و سپس اساتید بعد از مصاحبه در مورد پذیرش شما و اعطای نمره اقدام نمایند که بعدا در شهریور ماه 1395 مشخص شود که در چه دانشگاهی پذیرفته شده اید که قبلا انتخاب رشته کرده بودید برایش.

برای تهیه جزوات آموزشی و آمادگی برای مصاحبه علمی دکتری تخصصی میتوانید به Academiya.ir مراجعه کنید و یا با  09141776345 تماس حاصل فرمایید و اقدام به سفارش گذاری کنید تا بسته دکتری تا روز آزمون علمی بدست شما برسند. لازم بذکر است که تسلط بر مطالب جزوات اساتید علوم و تحقیقات که برای شما گرد هم آورده ایم شانس قبولی شما را در مصاحبه علمی نیز بالا میبرد.

علت تاخیر در اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی همین موضوع است که چگونه و با چه روالی باید پذیرش و سنجش دانشجو برای سال 1395 انجام پذیرد. بهرحال چیزی که مسلم است اگر خوب تست کنکور دکتری را زده باشید و نمره کتبی عالی در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی بدست آورید مطمینن قبول خواهید شد و در دانشگاه آزاد اسلامی قبول شده و دانشجوی دکتری تخصصی دانشگاه آزاد می شوید.

برای اینکه رتبه علمی خود را در آزمون دکتری 1396 افزایش دهید میتوانید جزوات دکتری مهندسی نرم افزار کامپیوتر را از سایت Academiya.ir تهیه بفرمایید و خود را تا روز آزمون دکتری و حتی مصاحبه علمی دکتری آماده سازید.