تامین کالا برای صنعتگران

تامین کالا مورد نیاز صنعتگران و کارخانه ها :

شركت تبليغاتي آگهي شهر من بشماره تماس 09141776345 , 09120852440 دارای تیم مجرب, نیروی متخصص و با سابقه در زمینه صنعت و اتوماسیون صنعتی می باشد که با داشتن سال ها تجربه در بازار بین المللی و در قالب تیم تحقیقات در زمینه خرید کالاهای متنوع و متناسب با خواست مشتریان و با کیفیت و استانداردهای لازم فعالیت می کند و در کوتاهترین زمان ممکن, مواد اولیه و مایحتاج تخصصی صنعتی مورد نیاز شما مشتریان گرامی را از نقاط مختلف جهان تهیه و تامین کرده و آماده ارایه مشاوره تخصصی به شما در این زمینه می باشد.

عقد قرار داد خرید و میزبانی تجاری :

چگونگی پیدا کردن کارخانجات معتبر و ارتباط با شرکت های قابل اطمینان جهت مراودات بازرگانی , دغدغه ای است که ذهن تجار و واردکنندگان کالا را به خود مشغول نموده است. اکنون گروه بازرگانی شرکت با ارتباط نزدیکی که با کارخانجات و مدیران شرکت های معتبر دارد, آماده است تا در پیدا کردن مراکز فروش و تهیه کالای مورد نظر شما در کشورهای مختلف جهان , کلیه تماس ها و مکاتبات و مذاکرات تجاری و خارجی شما را برقرار نموده و با این کار تجارت شما را به فراسوی مرزهای کشور گسترش دهد.

ارایه مشاوره تجاری :

شركت تبليغاتي آگهي شهر من با توجه به توانایی های بالفعل در امر مبادله اطلاعات و برقراری ارتباطات تجاری, این توان را دارد تا از امکانات خود برای معرفی هر چه بهتر خدمات در عرصه های بین المللی برای یافتن مشتریان, مخاطبان مناسبتر, جستجو , معرفی منابع و تهیه مواد اولیه با قیمت پایین تر برای تمام شرکتهای تجاری, تولیدی و صنعتی استفاده نماید. توانایی تیم بازرگانی MyCityAd.ir در برقراری مناسبات تجاری با شرکتها و طرفهای تجاری فعال از جمله نقاط قوت ویژه این مجموعه به شمار می آید.

امور بانکی :

واحد امور بازرگانی شركت تبليغاتي آگهي شهر من با فراهم آوردن کادر مجرب و کار آزموده, آمادگی خود را جهت ارایه خدمات ارزی از جمله مبادله حوالجات بین المللی به مشتریان اعلام می دارد. خدمات قابل ارایه به مشتریان به شرح ذیل می باشد .

  • انجام امور بانکی مانند حواله های TT یا گشایش LC برای شرکتها و کشورهای مختلف با توجه به در نظر گرفتن ضوابط بانکی شرکت
  • انجام نقل و انتقال وجوه ارزی و خدمات حوالجات ارزی از خارج از کشور به ایران و همچنین از ایران به خارج از کشور از طریق شبکه های مطمین

سرویسهای پست سفارشی :

جهت حمل و نقل اقلام کوچک در تعداد محدود, به صورت سفارشی و در حداقل زمان , شرکت ما سرویسهای پست سفارشی را با مشارکت و همکاری شرکتهای معروفی از جمله DHL و TNT در اختیار شما مشتریان گرامی قرار داده و از این طریق , سفارشات مشتریان در کمترین زمان ممکن به اقصی نقاط جهان به صورت تضمین شده ارسال و یا دریافت می گردد

ترخیص کالا و امور ترانزیتی بارهای تجاری :

ترخیص کالا یک امر کاملا تخصصی و پیچیده و یکی از مهمترین قسمتهای عملیات بازرگانی می باشد که میتواند در با صرفه بودن عملیات بازرگانی نقش مهمی را ایفا کند. شركت تبليغاتي آگهي شهر من با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و با تجربه و بهره مندی از ارتباطات قوی در امور ترخیص کالا و آگاهی از آخرین قوانین و مقررات جاری گمرکی و بازرگانی, با مناسبترین تعرفه های گمرکی, در کمترین زمان ممکن اقدام به ترخیص کالای شما از گمرکات هوایی, دریایی و زمینی ایران و امارات خواهد نمود.

حمل و نقل هوایی :

شركت تبليغاتي آگهي شهر من با اتکا بر توانایی های متخصصین خود, مواد اولیه مورد نظرتان را در سریعترین زمان ممکن برای شما تامین خواهد کرد و با استفاده از خطوط و ایرلاین های بین المللی جهان نظیر امارات, کانادا و … و به پشتوانه دفتر مستقر در امارات, حملی سریع و مطمین را برای تمامی بارهای وارداتی و صادراتی شما از طریق مسیرهای هوایی در سرتاسر جهان و بر مبنای تحویل تا انبار صاحب کالا به شما ارایه می دهد.

حمل و نقل زمینی :

از مهم ترین نقاط قوت حمل جاده ای میتوان از قیمت مناسب و سرعت جا به جایی مطمین ان نام برد. ما با ارایه سرویس حمل حمل جاده ای به صورت فول و گروپاژ با نرخی کاملا رقابتی,سعی در براوردن نیازهای مشتریانمان داریم. سرویس های زمینی ما عبارتند از :

  • حمل و نقل جاده ای وارداتی و صادراتی تمامی بارهای تجاری از کشورهای اروپایی و بالعکس
  • حمل فول تراک و خرده بار

حمل و نقل دریایی :

شركت تبليغاتي آگهي شهر من , کارشناس بازارهای داخلی ایران بوده و به لطف شبکه گسترده بین المللی میتواند در فراهم آوردن بهترین راه حل, مشاوره و قیمت رقابتی و مطلوبی برای حمل و نقل دریایی سفارشات شما, به صورت جهانی عمل کند. شرکت در زمینه حمل و نقل دریایی آمادگی ارایه خدمات زیر به شما را دارا می باشد:

  • صادرات و واردات تمامی بارهای تجاری از طریق مسیرهای دریایی از نقاط مختلف دنیا به مقصد امارات یا ایران و بالعکس
  • سرویس فول کانتینر و خرده بار FCL,LCL