فروش دیافراگم

برای خرید دیافراگم 1/2 – دیافراگم 3/4 – دیافراگم 1 – دیافراگم 1 و 1/4 – دیافراگم 1 و 1/2 و یا دیافراگم 2 میتوایند با فروشگاه ایر کنترل بشماره تماس 02109141776345 , 02109120852440 یا 09141776345  تماس حاصل فرمایید.

شیر برقی هیدرولیک (solenoid valve) ممکن است دریک طرف دارای بوبین باشد(شیر یک کله) یا در دو طرف دارای بوبین باشد (شیر دو کله) .  برای خرید شیر برقی هیدرولیک یا  سولنوئید ولو میتوانید به شركت تبليغاتي آگهي شهر من بنشانی ایمیل loverlifecode@gmail.com درخواست خود را ارسال فرمایید.

شیر برقی یا سولنوئید ولو در دو حالت قطع و وصل جریان سیال را کنترل کنند. در بیشتر انواع شیر برقی که در صنایع کاربرد دارد با تحریک یک بوبین یا سولنوئید و حرکت اسپول به سمت بالا میتوان جریان یا فلوی عبوری سیال گازی یا مایع را کنترل نمود . در عمل سولنوئید ولو های یا شیرهای برقی به انواع مختلفی نظیر شیر های دیافراگمی ، شیر سوزنی با کاربرد ، تحمل فشار مختلف و از جنسهای مختلف … تقسیم میگردد
طیف گسترده از شیرهای برقی برای سیالاتی نظیر بخار ، آب ، هوا ، نفت ، گازوئیل ، روغن، گاز و… در صنایع کاربرد دارند که به عنوان روش ساده جهت قطع و وصل عبور سیال از راه دور و کنترل فلوی آن مورد استفاده میگیرند . شیر برقی یک دستگاه الکترومغناطیسی است که از طریق یک سیم پیچ و عبور جریان الکتریکی در آن دریچه عبور سیال را باز یا بسته میکند و با توجه به جنس و سایز و فشار و دما و نحوۀ عملکرد و همچنین تعداد پورت ورودی و خروجی به گونه های مختلفی دسته بندی میشود . شیر های برقی در مصارف هیدرولیک پنوماتیک برای کنترل جک ها و … تا در تأسیسات و سیستمهای آبیاری اتوماتیک و مصارف خانگی نظیر ماشین لباسشوئی تا مصارف پزشکی مانند صندلی دندانپزشکی کاربرد دارند .

برای خرید بوبین شیر برقی (کوچک ) یا بوبین شیر برقی (متوسط ) یا بوبین شیر برقی (بزرگ ) میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من 09141776345 تماس حاصل فرمایید.