بهینه سازی سایت / سیو/ سئو/ سئوساز / سئوگر / سئوکار

 بهینه سازی برای موتور جستجو (SEO) روند موثر بر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج غیر پولی یا رایگان یک موتور جستجو است. نتایج جستجو اغلب به عنوان نتایج طبیعی یا اورگانیک اشاره می شود. به طور کلی، با کسب رتبه بالاتر در نتایج موتور جستجو از طریق بهینه سازی وب سایت  بازدید بالایی بدست می اورید و ترافیک اینترنتی جذب خواهید کرد. SEO ممکن است انواع مختلف جستجو، را هدف قرار دهد از جمله جستجوی تصویر، جستجوی محلی، جستجوی ویدیو، جستجوی علمی جستجو اخبار و موتورهای جستجو صنعت خاص.

تیم سئو و بهینه سازی سایت آریاکدرز با بکارگیری جدیدترین متد های بهینه سازی وب سایت می توانند رتبه سایت شما را تا اولین صفحه گوگل افزایش دهند. این افزایش رتبه می تواند با چندین لینک و حتی تا اولین لینک ادامه یابد.

سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.

سئو وب سایت

Search Engine Optimization (بهینه سازی موتور های جستجو ) عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از موتور های جستجو نظیر Google ، Yahoo و یا Microsoft داشته باشد .
سئو را می توان به دو بخش اصلی تقسیم نمود :
۱- off-page سئو: کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب سایت شما انجام می گیرد .
۲ – on-page سئو: کارهایی که طراحب سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .

متاسفانه یکسری از شرکتهای ایرانی با تکرار کلید واژه های مد نظر شما در داخل ساختار و محتوای سایت و استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آماده همچون جوملا یا ورد پرس و غیره و طراحی یک قالب ادعای طراحی سایت اختصاصی را دارند و مشتریان بی خبر و بی اطلاع را با هزینه های سرسام آور روبرو می سازند که از منظر عرف و شرع و اخلاق این رفتار ایشان ناشایست می باشد زیرا نباید  قالب فارسی سازی شده خارجی را به قیمت گزافی بعنوان سایت اختصاصی به مشتری فروخت.

بهینه سازی وب سایت یا طراحی وب سایت با طراحی قالب و استفاده کردن از joomla , wordpress , phpnuke  و غیره متفاوت هست. شما در صورتیکه علاقه مند به یادگیری اصولی و اختصاصی طراحی وب سایت هستید میتوانید آموزش طراحی سایت اختصاصی را از mortezasaheb.ir تهیه کنید و مهارت طراحی سایت را بیاموزید و از طریق آموزش های این مجموعه آموزشی طراحی سایت را یاد بگیرید و خود به طراحی سایت خویش بپردازید. نیازی نیست که طراحی سایت خود را به شرکتهایی بسپارید که فقط ادعای بهینه سازی یا طراحی سایت را دارند و عملا با سایت ساز هایی که در بازار هستند نمونه ای را برای سفارش شما customize می کنند.

نمونه ای از طراحی اختصاصی وب سایت توسط گروه طراحان آریاکدرز عبارتند از :

فروشگاه آموزش

جزوه دکتری نرم افزار

آموزش طراحی سایت اختصاصی

ایرکنترل

مجله دانش و سلامت

مزایای طراحی سایت اختصاصی بهینه سازی شده توسط گروه طراحان آریاکدرز عبارتند از :

  • طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیازهای مشتری
  • طراحی سایت به صورت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
  • امنیت بالای سایت های طراحی شده توسط ما
  • مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت
  • در نظر گرفتن عوامل موثر در افزایش نرخ تبدیل سایت
  • قرارگرفتن در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت های مشابه

سئو گر به چه کسی می گویند:سئو گر شخصی است که به نکات ریز و دقیقی که موجبات افزایش Ranking سایت و در نتیجه ارتقا سایت و بالا آمدن سایت در صفحات اول موتورهای جستجو میباشد. سئو نامگذاری تمام تصاویر و تهیه نقشه سایت و طراحی سایت با در نظر گرفتن کلیه نکات برنامه نویسی میباشد.