اکچویتور ایرکنترل

اکچویتور پنوماتیک (بادی) چیست؟

یک اکچویتور پنوماتیک، انرژی هوای فشرده را به حرکت دورانی و یا خطی تبدیل می کند. بدین ترتیب با نصب این اکچویتورها بر روی شیر هایی که به صورت دستی عمل می کنند و با داشتن منبع تولید هوای فشرده می توان این شیرها را توسط انرژی باد کنترل کرد.

همچنین میتوان با نصیب شیر برقی نامور بر روی اکچویتور بادی، این اکچویتورها و در نهایت شیرها را به صورت برقی کنترل کرد. در صورت داشتن منبع تولید هوای فشرده انتخاب اکچویتورهای پنوماتیک نسبت به اکچویتورهای برقی به دلیل هزینه پایینتر مقرون به صرفه تر خواهند بود.

این اکچویتورها میتوانند به دو صورت فنر برگشت دار و بدون فنر برگشت(Double Acting) باشند .

جهت ثبت سفارش اکچویتور ایرکنترل Air control actuator میتوانید تلگرام 09141776345 پیام بدید

طرز کارکرد اکچویتورهای پنوماتیک به چه صورتی هست؟ این اکچویتورها بر اساس گشتاور تولیدی تقسیم بندی می شوند. برای انتخاب اکچیتور باید سایز شیری و همچنین فشار سیال درون خط مد نظر یاشند. در صورت نصب شیر برقی نامور این عملگرها برقی میشوند و در صورت نصب پوزیشنر نیز بر روی آنها با استفاده از سیگنال انالوگ میتوان شیر را به صورت درصدی کنترل کرد.به این شیرها،شیر بادی نیز اطلاق میشود.

An actuator is a component of a machine that is responsible for moving or controlling a mechanism or system, for example by actuating a valve; in simple terms, it is a “mover”. An actuator requires a control signal and a source of energy. Wikipedia

اکچویتر پنوماتیک چیست ؟
اکچویتر پنوماتیک نوعی موتور است که با استفاده از نیروی هوای فشرده ایجاد حرکت خطی و حرکت دورانی میکند و با اتصال آن به شیرهایی همچون شیر توپی یا شیر پروانه ای مسیر سیال را باز و بسته می کنند . اکچویتر به دو مدل برقی و بادی در بازار موجود است که به علت قیمت مناسب اکچویتر بادی این اکچویتر خیلی پر مصرف تر از نمونه برقی آن میباشد . با نصب شیر نامور روی اکچویتر بادی میتوان به صورت برقی به اکچویتر فرمان داد.

اکچویتور پنوماتیک,اکچویتور پنوماتیک ایرکنترل,اکچویتور ایرکنترل,اکچویتور،اکچیتور بادی ایرکنترل,اکچویتور پنوماتیک،اکچیتور بادی،عملگر بادی،عملگر پنوماتیک,نمایندگی  اکچویتور پنوماتیک ایرکنترل,فروش  اکچویتور پنوماتیک ایرکنترل,قیمت اکچویتور پنوماتیک ایرکنترل

فروشگاه ایرکنترل تهیه و توزیع کننده انحصاری اکچویتورهای ایرکنترل می باشد. محصولات قابل ارایه شامل موارد زیر هستند :

  • اکچویتور ایرکنترل 32
  • اکچویتور ایرکنترل 52
  • اکچویتور ایرکنترل 63
  • اکچویتور ایرکنترل 75
  • اکچویتور ایرکنترل 83
  • اکچویتور ایرکنترل 92
  • اکچویتور ایرکنترل 105
  • اکچویتور ایرکنترل 125
  • اکچویتور ایرکنترل 140