جابینجا

سلام دوستان گلم

همانطور که با سازوکار و عملکرد خوب شرکت جابینجا برای یافتن شغل مورد علاقه خودتان آشنا هستید باید این مطلب را نیز مد نظر قرار دهید که متاسفانه یکسری افراد از این شرکت و کارجوهای گرامی سوء استفاده می کنند.

تجربه شخصی خودم رو براتون میگم که وقتتون رو برای رفتن به مصاحبه چنین شرکتهای کذایی هدر ندهید.

ببینید مثلا شرکت شبکه کتاب سندباد بادرس اینترنتی sandbaad.net با مدیریت آقای گل محمدی صرفا دو نفر هستند که اصلا هیچ علم و تخصص مرتبط با کامپیوتر ندارند و با مفاهیم پایه و ساده کارآفرینی و استارتاپ نیز آشنا نیستند. طرز تفکرشان این هست که برنامه نویس باید مدام و به طور پیوسته در خدمت ایشان باشد و بیشترم وقت بگذارد و کار کند و در موقع پرداخت هم کلی بهانه ترشی و نظم کاری و وقت شناسی و … را عنوان می کنند. بهتره باهاشون کار نکنید.

شرکت برجان ‌Borjan که تک نفری می باشد و معلوم نیست که چه کاری انجام میدهد نیز در این سایت برنامه نویس میخواهد که متاسفانه برخورد درستی با خود برنامه نویس ندارند و جالبی قضیه این بود که اصلا دفتر کار نداشتند و موقع مصاحبه نیز به رستوران عربی مداين دعوت کردند.

جالبه یه شرکتی هم ادعای بین المللی بودن در این سایت داشت رفتیم مصاحبه اش دیدم که شرکت بازاریابی شبکه ای هست و تازه صد میلیون سفته میخواهد که براشون کار کنی و در قرارداد هم عنوان نمی کنند. با این شرایط اصلا نباید بدون هماهنگی حقوق و تحقیق راجب شرکت به مصاحبه های کاری رفت که هم وقت آدم رو هدر ممی دهند و هم باعث بی اعتمادی در این سایت می شوند. پس دوستان خوبم حواستون رو جمع کنید و با تحقیق استخدام شوید.

با تشکر از توجه شما