اسلاید یونیت SLT فستو

اسلاید یونیت SLT فستو

اسلاید یونیت SLT فستو یکی از مدل های جک راهنمادار فستو است که از قطر ۶ میلی متر تا ۲۵ میلی متر تولید می شود. کورس این جک ها هم بسته به قطر پیستون آنها از ۱۰ میلی متر تا ۲۰۰ میلی متر قابل سفارش گذاری می باشند. برای جک قطر ۶ تا ۵۰ میلی متر کورس، قطر ۱۰ تا ۸۰ میلی متر، قطر ۱۶ تا ۱۵۰ و قطر ۲۰ و ۲۵ تا کورس ۲۰۰ میلی متر قابل تهیه هستند.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش اسلاید یونیت SLT فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.

نحوه سفارش گذاری اسلاید یونیت SLT فستو به شرح زیر است:
SLT-25-100-P-A
SLT-10-40-A-CC-B
مدل جک همانطور که گفته شد SLT میباشد. قطر جک و کورس جک بعد از نام مدل جک مشخص می شود و مابین آنها یک فاصله قرار می گیرد. بعد از آن سفارش دهنده نوع ترمز سیلندر را مشخص می کنیم. اگر ترمز ثابت باشد حرف P و اگر دارای شوک ابزوربر یا ضربه گیر باشد CC را انتخاب می کنیم. حرف A در انتهای کد محصول به معنای تعبیه شدن مگنت در داخل پیستون جک می باشد. لازم به توضیح است ضربه گیر بر روی کورس های بالاتر از ۳۰ میلی متر و بر روی اسلاید با قطر بالاتر از ۱۰ میلی متر نصب می شود. کد B هم نشان دهنده ی نمونه بازنگری شده و جدید محصول می باشد.
موارد ذکر شده برای جک های SLT در مدل استاندارد آن می باشد. در مورد باقی موارد درخواستی، می بایست به مشخصه های مربوطه و کدهای اختصاص داده شده توجه نمود.