روتاری درایو DSR فستو

سفارش خرید روتاری درایو DSR فستو

روتاری درایو DSR فستو نوعی از جک های دورانی فستو است که از صفر تا ۱۸۰ درجه قابلیت چرخش دارد. جک روتاری درایو DSR فستو با قطر پیستون های ۱۰-۱۲-۱۶-۲۰-۲۵-۳۲ و ۴۰ قابل انتخاب می باشد. گشتاور آنها در مدل های مختلف حداقل ۰٫۵ نیوتن متر و حداکثر ۲۰ نیوتن متر می باشد. میزان چرخش قابل تنظیم است و به هر مقدار و با هر قراری قابل فیکس و تنظیم می باشد. عملکرد آن به این صورت است که بوسیله دو قطعه نگهدارنده که دو محور ۰ تا ۹۰ را کنترل می کنند، می توان کورس جک را در محدوده ی دلخواه تنظیم نمود.

برای اطلاع از آخرین و بروزترین لیست قیمت فروش روتاری درایو DSR فستو میتوانید با شركت تبليغاتي آگهي شهر من به شماره 09120852440  یا 09141776345 تماس حاصل فرمایید.نحوه سفارش گذاری خرید روتاری درایو DSR فستو به شرح زیر است:
DSR-32-180-P
DSRL-40-180-P-FW
مدل جک همانطور که گفته شد DSR میباشد. قطر جک و کورس جک که ۱۸۰ درجه می باشد، بعد از نام مدل جک مشخص می شود و مابین آنها یک فاصله قرار می گیرد. این جک ها با دو نوع شفت قابل سفارش گذاری می باشند. حالت شفت نری استاندارد می باشد و در صورتی که شفت فلنچی مورد نیاز ما باشد، تیپ اصلی جک به DSRL تبدیل می شود و در انتها FW می آید. بعد از آن سفارش دهنده نوع ترمز سیلندر را مشخص می کنیم. از آنجاییکه این جک فقط ترمز ثابت دارد حرف P را انتخاب می کنیم. با توجه به تعبیه نشدن مگنت در داخل پیستون، جک فاقد نشانه ی مگنتی بودن می باشد.